Power Boost Stallıon Whıte 500W PSU çok ses çıkarıyor

Bütçe
500
Daha fazla  
Power Boost Stallıon Whıte 500W 80+ 120mm fanlı PSU PSU sunu kullanıyorum. 3 ay onceden berı topladıgım PC'den berı bu PSU var. Hava yolları gıbı calısıyor, sızce ne yapmalıyım? Degıstırmelı mıyım? Bir de kac ay ıdare eder?

1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Onlarca kez elektrik gitmiş gelmiş, oynama yapmıştır bana mısın demedi. Buraların klâsik sorunsalıdır su marka böyle bu marka böyle, pek takılma derim. Sorun sadece sesse, ki emin ol çoğu marka yapıyor, fanini temizle yağma ben öyle yapıyorum ses olmuyor pek.

herkes degıstır dedıde ama cok ses yapıyor hatta ınanılmaz bı ses ypıyor degıstırmelımıyım degıstırmemelımıyım korkmaya basladım 3 ay once de aynı ses sımddıde ayn

herkes degıstır dedıde ama cok ses yapıyor hatta ınanılmaz bı ses ypıyor degıstırmelımıyım degıstırmemelımıyım korkmaya basladım 3 ay once de aynı ses sımddıde ayn
Değiştirmeni tavsiye ederim. Kalitesiz bir PSU. "Elektrik kesildi, bir şey olmadı." diyenleri boşver. Boş muhabbet yapmaya geliyorlar. İlla bir şey olacak değil, ama ne gerek var sistemini kötü PSU ya emanet etmeye.

Geri
Yukarı