Power Boost Stallıon Whıte 500W PSU çok ses çıkarıyor

Bütçe
500
Değiştirmeni tavsiye ederim. Kalitesiz bir PSU. "Elektrik kesildi, bir şey olmadı." diyenleri boşver. Boş muhabbet yapmaya geliyorlar. İlla bir şey olacak değil, ama ne gerek var sistemini kötü PSU ya emanet etmeye.
haklısın 2 ay gıbı sence daha ıdare edebılırmı benı ıdare ederse hemen degıstıırırm

herkes degıstır dedıde ama cok ses yapıyor hatta ınanılmaz bı ses ypıyor degıstırmelımıyım degıstırmemelımıyım korkmaya basladım 3 ay once de aynı ses sımddıde ayn
Değiştirin hocam elinizde olan PSU hakkında çok sayıda şikayet var. İnsanların PSU'ları patlıyor, yanıyor ve tüm sisteme zarar veriyor. Sistemden olmak istemiyorsanız bu günden sonra bir daha açmayın ve acilen değiştirin.

Ama Cuma gününü bekle. Cuma günü İncehesap gaming gecesi yapıyor, yani indirim yapıyor. Fiyatı daha düşebilir.
Bu model gayet güzel al geç.

Değiştirin hocam elinizde olan PSU hakkında çok sayıda şikayet var. İnsanların PSU'ları patlıyor, yanıyor ve tüm sisteme zarar veriyor. Sistemden olmak istemiyorsanız bu günden sonra bir daha açmayın ve acilen değiştirin.

Bu model gayet güzel al geç.
benı 1 2 ay daha ıdare etse olurmu sızce bııs olurmu ?

tamamdır cok saolun 1 ay daha ıdare ederse hemen degıstırırım
gercekten ıns 1 ay daha ıdare ederse xpg pylon alırım
Gerçekten şans işi idare etmesi. Dediğimiz gibi en kısa sürede değişmeni tavsiye ederiz.

Bizim almayın dediğimiz, kötü dediğimiz Sharkoon SHP 650 V2 kullanan ve öven @Ice Tea Seftali 'in PSU su patlamıştı galiba. Kendisi yanıt versin isterse :).

Gerçekten şans işi idare etmesi. Dediğimiz gibi en kısa sürede değişmeni tavsiye ederiz.

Bizim almayın dediğimiz, kötü dediğimiz Sharkoon SHP 650 V2 kullanan ve öven @Ice Tea Seftali 'in PSU su patlamıştı galiba. Kendisi yanıt versin isterse :).
yanı gercekten olabılır ben ztn psuma hıc ıyı demıyorum dememde cunku kalıtesız 1 ay ıdare etse bılene benım ıcın cok ıyı olur

PSU patlamamış sağlam raporu çıktı ama yeniden iade sürecinde. Sharkoon kötü demeyelim bazı modellerinin koruması yok shp 650 V2 eski bir PSU eski teknoloji hocam haberin olsun şans işi bozulabilir sisteme hasar bırakabilir şu an Core reaktör kullanıyorum. Tavsiye eder miyim tabii ki de hayır. @Mehmet A bak yeniden moralimi bozdun.

1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Onlarca kez elektrik gitmiş gelmiş, oynama yapmıştır bana mısın demedi. Buraların klâsik sorunsalıdır su marka böyle bu marka böyle, pek takılma derim. Sorun sadece sesse, ki emin ol çoğu marka yapıyor, fanini temizle yağma ben öyle yapıyorum ses olmuyor pek.

Bende Power Boost kasa aldım P1900b modeli içinde gelen PSU'dan ses geliyor cızırtı sesi gibi oyuna falan girdiğimde artıyor sende böyle bir sorun var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı