Power Boost termal macun alınır mı?

Bu macunu alabilirsin, ben aldım gayet güzel yakın zamanda incelemesini yapmayı düşünüyorum üşenmezsem. Alalı 1-1.5 ay oldu :D

Bu macunu alabilirsin, ben aldım gayet güzel yakın zamanda incelemesini yapmayı düşünüyorum üşenmezsem. Alalı 1-1.5 ay oldu :D

Bu arkadaşın incelemesi vardı sanırım forumda ama emin olamadım. Varsa bile bir tane de siz yazın foruma ek katkınız olmuş olur.

Buldum iki tane varmış zaten ama fazla fazla incelemeden göz çıkmaz.

Ayrıca biraz eksik buldum bu iki incelemeyi daha detaylı birşeyler okumak iyi olurdu.

Son düzenleme:
@616833 Öneriniz nedir hocam? Eğer 2 3 kullanımlık bir ürün olursa bütçeyi 200'e çıkarabilirim.
Hydronaut alabilirsiniz.

Tamam Technopat'ı seviyoruz diye de adamlara ırkçılık yapma shivarra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sırf düşmansın diye termal macunu beğenmemek ne alaka.
MX 4 hem ucuz hem de gayet yeterli bir macun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaşın incelemesi vardı sanırım forumda ama emin olamadım. Varsa bile bir tane de siz yazın foruma ek katkınız olmuş olur.

Normalde ürün incelemem zaten güzel, detaylı bir şekilde inceleyen çok kişi olduğu için ama forumda neredeyse bu macun hakkında inceleme olmadığı için yapacağım. Normalde macun değişmeden önce oyunlarda ne kadar sıcaklık aldığımı ölçüp incelemem lazım ama 1 ay önce değiştiğim için o zamanın hava sıcaklıklarıya şimdiki aynı değil o yüzden çok da doğru bir inceleme olmaz ama hiç yoktan iyidir deyip yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı