Power Boost VK-C09B alınır mı?

Bütçe
350

birazvodka

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar linkteki kasa sizce alınır mı? Kumanda ile fan renkleri kontrol edilebiliyormuş. Bazılarınız önü cam panel olduğu için hava akışı sağlamaz diyecek ama bütçeme en uygun ve görünüşü en güzel bu kasayı bulabildim. Sizce alınır mı?

Bu kasa mesh ve egzoz fanıda var o kasadan daha iyi hava akışı sağlar.
Arkadaşım bu kasayı aldı ve kendi elimle topladım çok dandik bir kasa üfleseniz yamulacak bir malzemesi var.

Egzoz fan takarsan işini görür.

Bu kasa alınır mı hocam rgb kontrolcüsü de bulunuyor önüde mesh panel.
Fan renkleri kasa üzerindeki buton ile kontrol ediliyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu kasa alınır mı hocam rgb kontrolcüsü de bulunuyor önüde mesh panel.
Fan renkleri kasa üzerindeki buton ile kontrol ediliyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu fiyat bandında alacağınız neredeyse tüm kasaların malzemesi öyle olur. Önü mesh bir kasa alın malzemeye çok takılmayın.
Belirttiğim kasa alınabilir mi? Görüntü olarak çok hoş duruyor mesh panel ve kasa üzerindeki butonuyla 20 farklı RGB animasyonu varmış. Link verdiğim videoda da görünüyor.

Belirttiğim kasa alınabilir mi? Görüntü olarak çok hoş duruyor mesh panel ve kasa üzerindeki butonuyla 20 farklı RGB animasyonu varmış. Link verdiğim videoda da görünüyor.
Hiç kullanan görmedim ama güzele benziyor zaten dediğim gibi bu fiyatta malzeme kalitesi beklenmez hava akışı iyiyse alınır. Mesh panel diyor bence fena değil.

Geri
Yukarı