Çözüldü Power Boost VK-G2052S kasaya sıvı soğutucu takabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkemng

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Motorlu Araçlar + Biraz olsun WebMaster
Selamlar,
Power Boost VK-G2052S model kasam var işlemcim AMD Ryzen 5 3600 anakartım ASUS B450-M dragon, bu kasaya sıvı soğutucu takabilir miyim üste takmalık yer var fakat takarsam anakarta geliyor. Sanırım sıvı soğutucu olarak.
Cooler Master Masterliquid ML240L takmayı düşünüyorum ama işte dediğim gibi yeri var üste fakat sanmıyorum sığacağını sizce sığar mı?

Çözüm
Y
İnternette kasayla ilgili doğru düzgün bilgi de video da bulamadım. Kendi sitesi bile yok galiba. Ölçerek bakabilirsin, soğutucunun yüksekliği 52mm olarak gözüküyor. En kötü ihtimalle öndeki fanları üste alırsın, sıvı soğutucuyu da öne takarsın.
1580481293391.png

Destekliyor.

İnternette kasayla ilgili doğru düzgün bilgi de video da bulamadım. Kendi sitesi bile yok galiba. Ölçerek bakabilirsin, soğutucunun yüksekliği 52mm olarak gözüküyor. En kötü ihtimalle öndeki fanları üste alırsın, sıvı soğutucuyu da öne takarsın.

Çözüm
ölçtüm fakat ramlere denk geliyor, bende yarın it-opyaya gideceğim ve orada denettireceğim param boşa gitsin istemiyorum.
Ek olarakta şu fotoğrafı göstereyim daha iyi anlarsınız.
1580575978792.png

gördüğünüz gibi buraya imkanı yok radyatör + fan sığamaz sığarsa şansıma sıfır oturur ama ben garanticiyim bu yüzden firmaya gidip denettireceğim olursa alacağım şimdiden iyi günler. :)
Üste sığar işte.
52mm lik boşluk var fakat tam ram kısmına denk geliyor 2.slota taksamda geliyor :(
1580576883255.png

1580576924989.png

arkadaşlar kule tipi soğutucu bile alamıyorum çok sıkıntılı bir kasa bu gerçekten şuan çok durum çok sıkıntılı kasanın ön görüntüsünü bozmak istemiyorum sıvı soğutucu takamıyorum tek fanlı sıvı soğutucuda yetmiyorum fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
ölçtüm fakat ramlere denk geliyor, bende yarın it-opyaya gideceğim ve orada denettireceğim param boşa gitsin istemiyorum.
Ek olarakta şu fotoğrafı göstereyim daha iyi anlarsınız.
Eki Görüntüle 495415
gördüğünüz gibi buraya imkanı yok radyatör + fan sığamaz sığarsa şansıma sıfır oturur ama ben garanticiyim bu yüzden firmaya gidip denettireceğim olursa alacağım şimdiden iyi günler. :)

52mm lik boşluk var fakat tam ram kısmına denk geliyor 2.slota taksamda geliyor :(
Eki Görüntüle 495418
Eki Görüntüle 495419
arkadaşlar kule tipi soğutucu bile alamıyorum çok sıkıntılı bir kasa bu gerçekten şuan çok durum çok sıkıntılı kasanın ön görüntüsünü bozmak istemiyorum sıvı soğutucu takamıyorum tek fanlı sıvı soğutucuda yetmiyorum fikirlerinizi bekliyorum.
İyi günler. Aynı kasadan bende de var. Bende sıvı soğutucu takmayı düşünüyorum. Siz bu sorunu nasıl hallettiniz acaba?

İyi Forumlar arkadaşlar, sıvı soğutucu veya kule tipi soğutucu takabildiniz mi? sorun çözüldü mü ?

İyi günler. Aynı kasadan bende de var. Bende sıvı soğutucu takmayı düşünüyorum. Siz bu sorunu nasıl hallettiniz acaba?
Hocam taktınız mı? hangi marka model kullandınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı