Power Boost VK-P3301b kasaya RTX 4060 Ti sığar mı?

volkiavcii

Hectopat
Kasam: Power Boost VK-P3301B Led Fanlı 500 W ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Üç fanlı kart sığar mı kasaya? Ona göre alacağım.

Modeller de bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selam aynı kasaya sahibim şu an çift fanlı MSI 3060 takılı ben de GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bundan alacağım sanırım ekran kartı boyutları aynı geldiği zaman haber eder misiniz ona göre bende mağazadan gidip alacağım sığmaz diye korkuyorum.

Tabii hocam ne zaman gelir bilmiyorum ama gelince fotoğraf atacağım zaten.

Hocam selam aynı kasaya sahibim şu an çift fanlı MSI 3060 takılı ben de GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bundan alacağım sanırım ekran kartı boyutları aynı geldiği zaman haber eder misiniz ona göre bende mağazadan gidip alacağım sığmaz diye korkuyorum.

Boyutlarını baktım ekran kartının 261mm uzunluğu kasanın desteklediği boy 315 mm. Rahatlıkla sığıyor hocam endişelenmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı