Power Boost VK-P3301B PSU'su ne kadar kullanılır?

Kasa ve PSU'dan dolayı mı yoksa diğer bileşenlerde mi?
Hazır sistem olmak zorunda mı? Eğer değilse kesinlikle i3 9100F almanızı önermem. Hiç geleceğe dönük bir işlemci değil. Kasanın malzeme kalitesi kötü. PSU zaten acayip kalitesiz. Bildiğin kumandalı bomba. SSD ise Toshiba'nın kronik sorunlu modellerinin birebir aynısı. Sadece tasarımı farklı.

Hazır sistem olmak zorunda mı? Eğer değilse kesinlikle i3-9100F almanızı önermem. Hiç geleceğe dönük bir işlemci değil. Kasanın malzeme kalitesi kötü. PSU zaten acayip kalitesiz. Bildiğin kumandalı bomba. SSD ise Toshiba'nın kronik sorunlu modellerinin birebir aynısı. Sadece tasarımı farklı.

Zorunda değil tabii ki i3-9100F ise bütçe olmadığı için

APU sistem alsanız? İleriye dönük olur en azından. Paranız olunca ekran kart alırsınız.

Yok APU sistem istemiyorum ama bunu attı birisi daha demin nasıl sizce site falan güvenilir mi

Zorunda değil tabii ki i3-9100F ise bütçe olmadığı için
Hocam maksimum bütçeniz ne kadar? Sisteme en fazla kaç TL verebilirsiniz?
Yok APU sistem istemiyorum ama bunu attı birisi daha demin nasıl sizce site falan güvenilir mi
Sistem gayet güzel de tek sorunu anakartın A320 çipset olması.

Kasa sanırım mesh değil ve anakart ileriye dönük değil. Bütçeniz nedir ve neden APU istemiyorsunuz?

4000TL diyelim

Bu bilgisayardakileri yükseltsem nasıl 3850 oluyor PSU anakart ekran kartı SSD James Donkey yapınca

Son düzenleme:

4013.82 TL

Hocam 4000 TL'ye böyle bir sistem toplayabildim. Bütçenize göre alınabilecek gayet iyi bir sistem oldu. İlk başlarda tek kanal 8 GB RAM ile kullanın. İleride elinize tekrar para geçince aynı üründen bir tane daha alın.

Geri
Yukarı