Power limit, temp limit nedir?

Hocam GTA 5 oynadım en yüksek ayarlarda ve FPS 165'e çektim buzamana kadar 70 dereceyi görmedim Max 65 derede sıcaklık değeri normal gibi hiç ayarını bozmadan geldii gibi kullansammı.

Tatmin ediyorsa arttırmana gerek yok zaten.

Dizüstü olduğu için olabilir kanka. 1080P'de harikalar yaratmasını beklemek hayal olabilir. DLSS kullanırsan performans verebilir.

2560x1600 çözünürlük. DLSS kullansamda bir etkisini görmüyorum. Belki yazılımsal sorundur bilemiyorum. Zaten 140W ekran kartı high performance bile 125-126 watt çekiyor. Bunu kullanmam pek mantıklı değil gibi belki de.

2560x1600 çözünürlük. DLSS kullansamda bir etkisini görmüyorum. Belki yazılımsal sorundur bilemiyorum. Zaten 140W ekran kartı high performance bile 125-126 watt çekiyor. Bunu kullanmam pek mantıklı değil gibi belki de.
valla geldiği gibi kullanıyorum pek değiştirmek istemiyorum bir şey olur garanti doışı kalır

nide bişey sorucam cs de msı afterburner açılmıyor bende experienceyi açıyorum ama fan hızı karşısında rpm yazıyor bu nedir 1000 rpm m%kaç fan hızına denk bide 2 fan var ekran kartında ama burda 1 fan hızı yazıyor ikisinin toplamımı acaba

Vallahi geldiği gibi kullanıyorum pek değiştirmek istemiyorum bir şey olur garanti doışı kalır.

Ni de bir şey soracağım CS de MSI Afterburner açılmıyor bende Experience'ı açıyorum ama fan hızı karşısında RPM yazıyor bu nedir 1000 RPM m%kaç fan hızına denk bir de 2 fan var ekran kartında ama burada 1 fan hızı yazıyor ikisinin toplamımı acaba.

Herhalde 2 fanda entegre hızda dönüyordur o yüzden tek RPM miktarı verilmiştir. 1000 RPM % kaç olduğunu ben bilemem. Ekran kartının Max fan RPM hızı nedir?

Herhalde 2 fanda entegre hızda dönüyordur o yüzden tek RPM miktarı verilmiştir. 1000 RPM % kaç olduğunu ben bilemem. Ekran kartının Max fan RPM hızı nedir?
hocam şimdi test ettiim 100 de 100 eçektim 2600 a dayandı sonra çok yavaş artmaya başladı yanı 3000rpm bulurmu bilemem zorlamak istemedim dahda çok yavaş artıyordu

MAX 3000 RPM ise 1000 RPM yaklaşık 33.3% eder. Modeli ne kartın link atarsan buluruz.

MAX 3000 RPM ise 1000 RPM yaklaşık 33.3% eder. Modeli ne kartın link atarsan buluruz.
Kaçmış hocam öğrene bildinizki

Son düzenleme:

Geri
Yukarı