Power limit ve utilization limit nedir?

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çeşitli zaman oyunları falan açtığımda böyle hatalar alıyorum. Oyunlarım akıcı değil, kasmalar oluyor. Ne yaptıysam işe yaramadı. Her parçasını değiştirdim sistemin. PSU ve RAM hariç, ısınma sorunum var biraz. Lakin bu değerler ne anlama geliyor? Power limit ve utilization limit... Anlamıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

3.PNG

4.PNG

222.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Mavi ekran hatası veriyor mu? Bu ısınma fanların doğru çalışmamasına ve ya taktığın stok vs soğutuculardan da kaynaklı olabilir performans düşüşü hakkında ısınmışsa bilgisayar otomatik olarak kullanımı azaltmaya çalışır işlemci bileşeni yanmaz. Donanımsal sorun vardır büyük ihtimalle.

Mavi ekran hatası veriyor mu? Bu ısınma fanların doğru çalışmamasına veya taktığın stok vs soğutuculardan da kaynaklı olabilir performans düşüşü hakkında ısınmışsa bilgisayar otomatik olarak kullanımı azaltmaya çalışır işlemci bileşeni yanmaz. Donanımsal sorun vardır büyük ihtimalle.

Merhaba mavi ekran hatası almıyorum lakin oyunlarda kasma söz konusu 120FPS oynuyorum kasıyor bildiğiniz böyle uyarılar da çıktı bir sorayım dedim PC de değişmediğim parça bir PSU ve RAM kaldı onun dışında hepsini yükselttim sorun nerededir oyunlarda akıcılık yok bildiğiniz.

Merhaba mavi ekran hatası almıyorum lakin oyunlarda kasma söz konusu 120FPS oynuyorum kasıyor bildiğiniz böyle uyarılar da çıktı bir sorayım dedim PC de değişmediğim parça bir PSU ve RAM kaldı onun dışında hepsini yükselttim sorun nerededir oyunlarda akıcılık yok bildiğiniz.
Bios da sıkıntı olabilir.
Bios da sıkıntı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı