"Power Supply surges detected during the previous Power on" hatası

OnurhanDOG4N

Hectopat
Selam, elimde GTX 980 Ti var ve 600W 80+ güç kaynağım var ama World of Tanks oynarken(Ultra ayarlarda) sistem kapanıyor ve tekrar açılınca yukarıda belirttiğim yazı çıkıyor ve BIOS'a atıyor beni. Kasamı monitörümü ve modem kablosunu kablosuz 3'lü prize takıp kullanıyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

Selam, elimde GTX 980 Ti var ve 600W 80+ güç kaynağım var ama World of Tanks oynarken(Ultra ayarlarda) sistem kapanıyor ve tekrar açılınca yukarıda belirttiğim yazı çıkıyor ve BIOS'a atıyor beni. Kasamı monitörümü ve modem kablosunu kablosuz 3'lü prize takıp kullanıyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir?
Akım sanırım düzgün değil dalgalıymış. Prizinizde akım koruma var mı, o an çalışan evde extra bişey çalışıyor muydu?

OCCT ile Power testi yapıp kapanma yapacak mı kontrol edin, 12v voltajına bakın ne kadar düşüyor, PSU sorunu bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı