Power tuşuna bastıktan 1-2 sn sonra PC tekrar kapanıp açılıyor

PC kapalıyken power tuşuna basıyorum böyle açılıyor. 1-2 sn sonra kapanıyor tekrar 1-2 sn sonrasında bir daha açılıyor. Sorunsuz bir şekilde devam ediyor sonrasında bir daha kapanmıyor fakat benim endişelenmem gereken bir durum var mıdır? 1 ayda 2 defa bu durumla karşılaştım bugün yaptı onu da sormak istedim. Buarada 600W güç kaynağı var, donanımsal olarak her şey yeni, şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios ayarlarıyla oynadınız mı hiç? Ben işlemcimi çok fazla OC ettiğimde böyle olurdu bazen. Bir kere kapanıp tekrar açılınca bios kendini sıfırlardı başlatma hatasını çözmek için.

Bios ayarlarıyla oynadınız mı hiç? Ben işlemcimi çok fazla OC ettiğimde böyle olurdu bazen. Bir kere kapanıp tekrar açılınca bios kendini sıfırlardı başlatma hatasını çözmek için.
Ben sadece ilkkurulum esnasında bios ayarlarında asusun performance modunu aktif edip bırakmıştım sonrasında birdaha hiç bios ayarlarına girmedim OC olayına hiç girmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı