Power tuşuna bastıktan sonra tepki vermiyor

Kanka heralde ben tak cıksr yaparken bişeye zarar verdim yada yanlış taktım anlamadımki

Yaptım kanka yine deniyorumda olmuyoki fişe takıcan hiçbişey

Anakartta ışık yanıyo ama tıklayınca tepki vermiyo

Başka bi yöntem yokmu
Burdan kasayı görmeden net bir şey söylemek zor istersen bilgisayarcıya götür.

Kanka gecende pc ye yine bişeyler olmuştu fanlar 1 2 saniye dönüp duruyodu götürdük anakartın değişmesi lazım dediler anakartda işlemcinin durduğy yerdeki şeylerden biri yamulmuş düzeltdik çalıştı burdakinler olmasada cok masraf cıkartıyo bana yeni pc toplatırlar valla yada parca filan çalarlar o yüzden hiç gitmek istemiyorum valla

Kanka gecende pc ye yine bişeyler olmuştu fanlar 1 2 saniye dönüp duruyodu götürdük anakartın değişmesi lazım dediler anakartda işlemcinin durduğy yerdeki şeylerden biri yamulmuş düzeltdik çalıştı burdakinler olmasada cok masraf cıkartıyo bana yeni pc toplatırlar valla yada parca filan çalarlar o yüzden hiç gitmek istemiyorum valla
Da çalıncak bi parçası yok o lafımı geri alayım

Tabi sende haklısın görmeden anlayamazsın da işte cok kötü durumdayım şu an okullar filan acılıcak o yüzden yardım istiyorum

Anakartda bi sorun varsa pc yine böylemi olur ışık yanıp hiçbir tepki vermezmi yada işlemcide bi bilgin varmı?

Son düzenleme:
Kanka gecende PC'ye yine bir şeyler olmuştu fanlar 1 2 saniye dönüp duruyordu götürdük anakartın değişmesi lazım dediler anakartda işlemcinin durduğy yerdeki şeylerden biri yamulmuş düzeltdik çalıştı buradakinler olmasa da cok masraf cıkartıyor bana yeni PC toplatırlar vallahi ya da parca filan çalarlar o yüzden hiç gitmek istemiyorum vallahi.

Da çalıncak bir parçası yok o lafımı geri alayım.

Tabii sende haklısın görmeden anlayamazsın da işte cok kötü durumdayım şu an okullar filan acılacak o yüzden yardım istiyorum.

Anakartda bir sorun varsa PC yine böyle mi olur ışık yanıp hiçbir tepki vermezmi ya da işlemcide bir bilgin var mı?

Hocam o fanların 2 saniye dönmesini biliyorum. Anakartla alakalı hatta Technopat YouTube kanalında bahsediliyor. Bence hemen vermeyin bir bakalım öyle verin. Verirseniz de mahalle bilgisayarcısına vermeyin ekran kartı/RAM çalarlar.

Hocam bir de yeni konu açmanız lazım ceza alabilirsiniz yoksa beni etiketleyebilirsiniz az yardımım dokunur belki.

Geri
Yukarı