Powerbank ara kablo seçimi

wus

Hectopat
Merhaba, powerbank alacağım ama telefonumun şarj girişi Micro-USB, her powerbank her kabloyu çalıştırır mı? Type-C veya Micro-USB olmasının bir önemi var mı? Örneğin ben kendi Micro-USB şarj kablomla bunları kullanabilir miyim? 2. ürünün kutusunda ''Only Type-C input'' yazıyor, o yüzden sormak istedim.
1. ürün
2. ürün

Merhaba, powerbank alacağım ama telefonumun şarj girişi Micro-USB, her powerbank her kabloyu çalıştırır mı? Type-C veya Micro-USB olmasının bir önemi var mı? Örneğin ben kendi Micro-USB şarj kablomla bunları kullanabilir miyim? 2. ürünün kutusunda ''Only Type-C input'' yazıyor, o yüzden sormak istedim.
1. ürün
2. ürün
Type C girişini powerbank kendini şarj etmek için kullanacak. Telefonu şarj etmek için USB tip A kısmını kullanacaksınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Kullanabilirsiniz. Only type-c input yazısını göremedim. Ama orda micro usb input da var. Yazıyorsa bile yanlış yazmışlar.
Sol altta pembe hocam.

1. ürün
2. ürün
ikinci ürün demişsiniz. İkinciye xiaomi koymuşsunuz. 1. üründe yazıyor only type-c'diye. @RecepBaltaş'ıSevenİnsan ın dediği gibi phillips olan sanırım. Xiaomi'yi tercih ederseniz aynı kablo ile hem powerbank'i hem telefonu şarj edebilirsiniz.

İki girişte destekliyor. Ama fotoğrafta tip C sadece input diyordu. Burada ikisi de olur diyor. Biraz kafam karıştı.
ikinci ürün demişsiniz. İkinciye xiaomi koymuşsunuz. 1. üründe yazıyor only type-c'diye. @RecepBaltaş'ıSevenİnsan ın dediği gibi phillips olan sanırım. Xiaomi'yi tercih ederseniz aynı kablo ile hem powerbank'i hem telefonu şarj edebilirsiniz.
Teşekkür ederim arkadaşlar. Peki sizce Philips kaliteli mi? Yani 50 lira daha verip Xiaomi almak daha mı mantıklı?

Geri
Yukarı