Powerbank önerisi

xSahan

Femtopat
Daha fazla  
AirPods almayı düşünüyorum ve telefon Xiaomi'nin bir modeli. Bana önerebileceğiniz çok kazık fiyatı olmayan böyle 60-70 liralık ve birkaç ay rahat kullanabileceğim AirPods önerilerinizi bekliyorum :)

AirPods almayı düşünüyorum ve telefon Xiaomi'nin bir modeli. Bana önerebileceğiniz çok kazık fiyatı olmayan böyle 60-70 liralık ve birkaç ay rahat kullanabileceğim AirPods önerilerinizi bekliyorum :)
A101'e falan geliyor. Hatta 2-3 gün önce Piranha marka airpods vardı.

Bu var en ucuz Xiaomi powerbank ablam bunun 20000 MAh'ını kullanıyor memnun alabilirsin.
Pardon benim kafa iyice gitdi powerbank atmışım o fiyatlarda kaliteli Air pods yok ama alacaksan TWS alabilirsin.
Power bank atmışım benim kafa iyice gitdi 70 liraya kaliteli Air pods yok ama alıcaksan TWS marka alabilirsin.

Bruh moderatörler.
(Herkes hata yapar ama benim konuların hepsinde moderatör hatası var. Yav arkadaş Antep fıstığının a harfi büyük, f harfi küçük yazılır lakin moderatörler hepsini küçük yazmıştı. Bende kafayı yemiştim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı