Powerboost-Gamepower ömrü

Sercan007

Centipat
Selamlar, yaklaşık 1 aydır buraya danışarak PC topladım ama tek tek almak zor çünkü taksit olacak hazır sistemlerdede powerboost PSU var ben alsam bu PC'yi 5-6 ay sonra FSP vb PSU alsam olur mu beni bu PSU ne kadar idare eder Max 9 ay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, yaklaşık 1 aydır buraya danışarak PC topladım ama tek tek almak zor çünkü taksit olacak hazır sistemlerdede powerboost PSU var ben alsam bu PC'yi 5-6 ay sonra FSP vb PSU alsam olur mu beni bu PSU ne kadar idare eder Max 9 ay.
Powerbooster PSU'lar tavsiye edilmiyor bölgenizde elektirikte çok dalgalanma VB. durumlar yoksa 6 ay idare eder gibi. Ama yinede bir dalgalanma olursa sisteme zarar verebilir riskli bir şey. Size kalmış alıp almamak.

Ben FSP 500AHBC aldım sizce sorun yapar mı?

AHBC serisi çok eski ünitelerden oluşuyor. 80+ sertifikası yok ve çok sesli bir PSU. Çok eski bir ünite olduğu için korumaları da eksik olabilir, bu konuda bir bilgi bulamadım internette. Ben olsam bu PSU'yu almazdım.

Ama dediğim gibi bu PSU da aynı şekilde yıllarca çalışabilir de yanabilir de. Ama forumda şöyle bir konu var. Dikkate alınmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı