PowerBoost PSU patlayabilir mi?

equo124

Picopat
Daha fazla  
Sinerji bilgisayardan bilgisayar aldım ama sonrasında Power Boost PSU'ların sıkıntılı olduğunu öğrendim. Sonra siparişi iptal edecektim baktım bilgisayara zam gelmiş bu PSU'ları korumak için bir önlem var mı? Yoksa patlama ihtimali çok mu düşük?

İsterseniz linkini atabilirim PSU'nun?

Sinerji bilgisayardan bilgisayar aldım ama sonrasında Power Boost PSU'ların sıkıntılı olduğunu öğrendim. Sonra siparişi iptal edecektim baktım bilgisayara zam gelmiş bu PSU'ları korumak için bir önlem var mı? Yoksa patlama ihtimali çok mu düşük?

Bende de PowerBoost PSU var. Patlamadı. İllaki patlayacak hâli yok ya. Teknoloji şans işidir.

Sisteminize göre PSU almazsanız her PSU arıza verebilir. Powerboost olması şart değil ondan daha iyi ya da daha kötü PSU'larda arıza verebilir patlamak biraz garip olmuş PSU patlamaz içerisindeki kondansitörler patlar. Güvenmiyorsanız yeni ve güvendiğiniz bir güç kaynağı satın alıp değiştirebilirsiniz.

Bende 600'lük Rampage PSU var. 1 aydır ARC 750 ile kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sorun yok. Çıkarsa da değiştirmeyi planlıyorum yazın. Yani yaşadığın yer öyle aman aman şimşek çakmıyorsa yıldırım düşmüyorsa endişelenmeye gerek yok. He çok mu endişelisin paran olunca değiştirir devam edersin o kadar basit.

Bende 600'lük Rampage PSU var. 1 aydır ARC 750 ile kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sorun yok. Çıkarsa da değiştirmeyi planlıyorum yazın. Yani yaşadığın yer öyle aman aman şimşek çakmıyorsa yıldırım düşmüyorsa endişelenmeye gerek yok. He çok mu endişelisin paran olunca değiştirir devam edersin o kadar basit.
Hocam sorun çıkarsa tek değiştireceğiniz parçanın psu olduğunu sanmam :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı