PowerBoost PSU Ses Sorunu

caglarec2268

Hectopat
Daha fazla  
367299

Merhaba yeni bir güç kaynağı aldım. Bu ürünün 2. elini aldım. Montajını yaptım fakat kasada çok aşırı şekilde "vuu" sesi başladı. PSU yapıyor bu sesi. Güç Kablosunun bulunduğu yerdeki petekli kısımı elimle kapatınca ses biraz azalıyor. Bu durum hava akışından mı kaynaklanır? Neden kaynaklanır çözemedim. Nasıl Çözüm bulurum? Teşekkürler.

Not: Ürün geldiğinde fanı sıkıntılıydı takırtılı ve çok yavaş çalışıyordu. Söküp yağlama işlemi yaptım takırtıları kesildi bayağı hızlandı. Bundan kaynaklanabilir mi fan mı bozuktur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi devam ediyorsa servise verin. Ancak içini açtığınız için garanti dışı kalmış olabilir. Büyük ihtimal fan ömrünü tamamlamış. Yeni fan ile sorun çözülebilir.

Garantisi devam ediyorsa servise verin. Ancak içini açtığınız için garanti dışı kalmış olabilir. Büyük ihtimal fan ömrünü tamamlamış. Yeni fan ile sorun çözülebilir.
stok fanı 12cm. ben bu psu ya yeni bir 12cm ledli rgb fan alıp takabilirmiyim ledli olması bir sorun yaratırmı psu da ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı