Cooler Master MWE650 80Plus PSU ses sorunu

Eyupdmrc1

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar videoya çekip youtube'a yükleyip linki bırakıyorum. Sesin sebebi ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun kaynağı fan. yakın zamanda ben de aynı sorunu yaşadım. firmaya yolladım fanı değiştirip geri yollamışlar ses biraz azalmış ama tamamen kesilmemiş. üründe kronik sorun var. aynı sorunla boğuşan onlarca insan var forumda yazan.

Sorunun kaynağı fan. yakın zamanda ben de aynı sorunu yaşadım. firmaya yolladım fanı değiştirip geri yollamışlar ses biraz azalmış ama tamamen kesilmemiş. üründe kronik sorun var. aynı sorunla boğuşan onlarca insan var forumda yazan.
Sorun sadece fansa sesi dert etmem, elektrik aksamda sıkıntı olmasın da

Youtube'ta bir video izlemiştim çeken kişi fanı durdurduğunda ses kesiliyordu. ayrıca fan değişimi yapıldıktan sonra ses çok ciddi oranda azaldı dibine kulağınızı dayamadan gelmiyor. o yüzden fan dışında bir şeyden kaynaklandığını düşünmüyorum.

Youtube'ta bir video izlemiştim çeken kişi fanı durdurduğunda ses kesiliyordu. ayrıca fan değişimi yapıldıktan sonra ses çok ciddi oranda azaldı dibine kulağınızı dayamadan gelmiyor. o yüzden fan dışında bir şeyden kaynaklandığını düşünmüyorum.
Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı