PowerColor AMD Radeon RX 6600 XT Red Devil 9.290 TL

NVIDIA diye değil. Ha belki 3060 bulunursa alınır. 3050 de alınır.

1050 Ti bekleme 1090 Ti super Extreme bekle.

O zaman neden 3050 1660 Ti ile aynı sayılabilecek bir kart RX 6600 XT ise 3060 Ti'a yakın bir kart dediğin iki kartı da tokatlar NVIDIA fanboy'usun işte ısrar etme.
trollsün galiba trollsen komik değilsen daha da komik

Karşılaştırabilir neden olmasın.

Genelde karşılaştırmıyorlar o yüzden. Profil fotoğrafından yola çıkarsak AC Valhalla'da RX 6600 bile ezip geçtiğinden XT'ye sıra gelmemiş. Yoksa 3060 Ti, 6700 XT diye de giderdi liste.

Screenshot_2.png

Genelde karşılaştırmıyorlar o yüzden. Profil fotoğrafından yola çıkarsak AC Valhalla'da RX 6600 bile ezip geçtiğinden XT'ye sıra gelmemiş. Yoksa 3060 Ti, 6700 XT diye de giderdi liste.

Eki Görüntüle 1298741
Profil fotoğrafı ne alaka. Lütfen saçmalamayın.

Profil fotoğrafı ne alaka. Lütfen saçmalamayın.

Hayır ben ciddi diyorum. O liste Techspot'undu, bu da Hardware Unboxed'ın. Gerçekten XT ile kıyaslamıyorlar. RTX 3060 ve RX 6600'de bitiyor.

Screenshot_3.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gitmiş bir de profil fotoğrafını değiştirmiş şimdi. 🤣

O zaman neden 3050 1660 Ti ile aynı sayılabilecek bir kart RX 6600 XT ise 3060 Ti'a yakın bir kart dediğin iki kartı da tokatlar NVIDIA fanboy'usun işte ısrar etme.
trollsün galiba trollsen komik değilsen daha da komik
Kardeşim saçmalama bu mesaja girerek bir amd fanboyu olduğunu fazlasıyla belli ettin. Ha ister isen gülme işareti at. Dahada iyi anlarız. Fikrimi beyan ettim. Onada karşı çıktınız ya helal olsun.
Hayır ben ciddi diyorum. O liste Techspot'undu, bu da Hardware Unboxed'ın. Gerçekten XT ile kıyaslamıyorlar. RTX 3060 ve RX 6600'de bitiyor.

Eki Görüntüle 1298748
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gitmiş bir de profil fotoğrafını değiştirmiş şimdi. 🤣
Rx 6600 xt o kadar güçsüz ki listede yok.

Kardeşim saçmalama bu mesaja girerek bir AMD fanboyu olduğunu fazlasıyla belli ettin. Ha ister isen gülme işareti at. Dahada iyi anlarız. Fikrimi beyan ettim. Onada karşı çıktınız ya helal olsun.

Fanboyluk değil ki 3050'nin 2 katı güçlü kartlar varken 3050 alınmalı diye ısrar ediyorsun.

kardeşim saçmalama bu mesaja girerek bir AMD fanboyu olduğunu fazlasıyla belli ettin. Ha ister isen gülme işareti at. Dahada iyi anlarız. Fikrimi beyan ettim. Onada karşı çıktınız ya helal olsun.

RX 6600 XT o kadar güçsüz ki listede yok.

6600 XT 3060 Ti ile denk bir kart siz 3050 diyorsunuz vallahi maşallah istesem yapamazdım. Allah kurtarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı