Powercolor Devil 13 Dual Core R9 390 alınır mı?

Skywater goksu

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'ı 100 liralık ekran kartı ile de oynayabilirsin.

Maalesef eski Casper bilgisayarınıza girmez bu kart boyutu sizin kasanız kadar ve işlemci olarak G3258 mi kullanıyorsunuz?

1.si bu kart minecraft oynamak için çok fazla tüm oyunları ultrada oynatır zaten. Ayrıca yurt dışı fiyatıda ucuz olduğu için tercih edebirim diye düşündüm. Görüşlerinizi almak istedim hemen terslemeyiniz.
2.si yeni toplayacağım sisteme düşünüyorum zaten. O mesajı tabletten yollamıştım, normalde laptop kullanıyorum onu da güncellemeyi düşündüğüm için bunu yazdım. Merak etme sen kasaya gani gani sığıyor. İstersen kasanın linkini atıyım sende bak.

Soruyu cevaplarsanız çok müteşekkir olurum :):LOL:

1.si bu kart minecraft oynamak için çok fazla tüm oyunları ultrada oynatır zaten. Ayrıca yurt dışı fiyatıda ucuz olduğu için tercih edebirim diye düşündüm. Görüşlerinizi almak istedim hemen terslemeyiniz.
2.si yeni toplayacağım sisteme düşünüyorum zaten. O mesajı tabletten yollamıştım, normalde laptop kullanıyorum onu da güncellemeyi düşündüğüm için bunu yazdım. Merak etme sen kasaya gani gani sığıyor. İstersen kasanın linkini atıyım sende bak.

Soruyu cevaplarsanız çok müteşekkir olurum :):LOL:
Trafodan güç falan mı çekeceksin bu kartı beslemek için :D 4 adet 8 pin güç bağlantısı nedir :LOL:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı