PowerColor Red Devil RX 580 alınır mı?

Etandaloth

Kilopat
Makaleler
2

Linkte görmüş olduğunuz bu ekran kartı hakkında bilgi sahipleri var mıdır? Soğutması nasıldır? Performansı nasıldır? Alacağımdan demiyorum. Türkçe bir incelemesi bulunmadığı için hem diğer kişilere yardımcı olacak hem de ben öğrenmiş olacağım. Ekran kartını bir arkadaşım soruyor, kendisi arkadaşından ucuz bir fiyata alacakmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Powercolor Sapphire gibi sadece Amdye çalışan bir firmadır hatta Sapphireden daha iyi bir geri dönüşe sahip diyebiliriz fakat bu fiyata 1660 Super gibi bir kart alabiliyorken neden RX 580 alasınız bunu anlayamadım.

Powercolor Sapphire gibi sadece Amdye çalışan bir firmadır hatta Sapphireden daha iyi bir geri dönüşe sahip diyebiliriz fakat bu fiyata 1660 Super gibi bir kart alabiliyorken neden RX 580 alasınız bunu anlayamadım.

Konuyu dikkatli okursanız sevinirim. Ben almıyorum makul bir fiyata arkadaşım alıyor.

2. El uygun fiyata alacağını yazmış bende konu okumadan niye cevap yazarsınız bunu anlamıyorum.

Marka veya model farketmeksizin ben RX 500 serisini önermiyorum. Forumda tonlarca sıkıntı yaşayan kullanıcıların konusu var, 2. el alacağı kartta bu sıkıntılardan sıkılmış biri tarafından elden çıkarılmak isteniyor olabilir.

Marka veya model farketmeksizin ben RX 500 serisini önermiyorum. Forumda tonlarca sıkıntı yaşayan kullanıcıların konusu var, 2. el alacağı kartta bu sıkıntılardan sıkılmış biri tarafından elden çıkarılmak isteniyor olabilir.
Ben Nvidia'dan yanayım tabi ki bende önermiyorum ama ucuz bir fiyata bırakacağı için düşünülebilir o yüzden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı