PowerColor Fighter RX 6700 XT 13.698 TL!

Ben beklemezdim mart ayında fed kararları var :).
Aldınız mı 3070'i 😄 Kripto sıkıntılı piyasada kart alan kesim çok azaldı satıp yeni mallar almak zorunda olan satıcalar var borçları olan ve yine satmak zorunda olan satıcalar var ikinci el ölmüş gibi neredeyse vs vs. Bunlar benim 2 aylık gözlemim yine de karar alıcının tabii. Dolar kurunu da göz önünde bulundurmak lazım. Bu arada forumda bekleyin almayın düşecek düşmek zorunda gibi şeyleri yazacak son kişilerden biriyim ☺️

Aldınız mı 3070'i 😄 kripto sıkıntılı piyasada kart alan kesim çok azaldı satıp yeni mallar almak zorunda olan satıcalar var borçları olan ve yine satmak zorunda olan satıcalar var ikinci el ölmüş gibi neredeyse vs vs. bunlar benim 2 aylık gözlemim yine de karar alıcının tabii. Dolar kurunu da göz önünde bulundurmak lazım. Bu arada forumda bekleyin almayın düşecek düşmek zorunda gibi şeyleri yazacak son kişilerden biriyim ☺️

Maalesef bütçe çok aşıyordu 3060 ve 34 inç ultrawide 2K monitör aldım keyfine bakıyorum 3070 fiyatları istediğim yere düşmedi 12K fiyata bulsaydım alacaktım ama nereye.

Ben de bu bekleyenlerin ne zamandan beri beklediklerini çok merak ediyorum ve tabii ki ne zamana kadar bekleyeceklerini de:)

Kripto çıkarken beklemek mantıklı değil. Düşerken beklemek mantıklı. Öngörmek lazım. Geçen ay 12K'ye LHR'siz 3060 Ti denk geldi, almadım. İyi ki almamışım. Mesela bu gibi.

Maalesef bütçe çok aşıyordu 3060 ve 34 inç ultrawide 2K monitör aldım keyfine bakıyorum 3070 fiyatları istediğim yere düşmedi 12K fiyata bulsaydım alacaktım ama nereye.

32' 2K 3060+10600K kullanıyorum. Gayet tatmin edici. Pişman olmanıza bence gerek yok eğer öyle düşünüyorsanız. Hayırlı olsun bu arada 🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Kripto çıkarken beklemek mantıklı değil düşerken beklemek mantıklı öngörmek lazım geçen ay 12K'ye LHR'siz 3060 Ti denk geldi almadım iyi ki almamışım mesela bu gibi.

32' 2K 3060+10600k kullanıyorum gayet tatmin edici pişman olmanıza bence gerek yok eğer öyle düşünüyorsanız. Hayırlı olsun nu arada 🥰

Param var istesem 3090 sistemde alırım ama gereksiz geliyor bana o kadar para bağlamak ne bileyim bir araba parasına sistem kuracağıma 2K sistem kurdum keyfime bakıyorum zorlamaya gerek yok belki ileride iyice düşerse o zaman 3090 bir sistem alırım fakat bu kur bu fiyatlar ile imkanı yok almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı