Vatan Bilgisayar'dan alınan ürün servise nasıl verilir?

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Vatan Bilgisayar'dan kasa toplattırmıştım. 2 yıl falan oldu garantisi bitti muhtemelen. Ekran kartında bir sorun oluştu ve anisotropic filtering çalışmamaya başladı, texturelar falan bozuldu. Servise yollamaya karar verdim. Servise yollarken ürünlerin kutularıyla beraber mi götürmem gerek?

Vatan Bilgisayar'dan kasa toplattırmıştım. 2 yıl falan oldu garantisi bitti muhtemelen. Ekran kartında bir sorun oluştu ve anisotropic filtering çalışmamaya başladı, texturelar falan bozuldu. Servise yollamaya karar verdim. Servise yollarken ürünlerin kutularıyla beraber mi götürmem gerek?
Evet, kutu ve garantiye ihtiyacın var. vatan bilgisayar şubesine verirsen onlar senin yerine verir servise sen uğraşmamış olursun. ayrıca sorun donanımsal değilde yazılımsal gibime geldi driver sürümü değiştirmeyi denedinmi?

Faturanıza bakarsanız Vatan'ın size kasa satmadığını parça parça ürünler sattığını ve "toplama hizmeti" sunduğunu görürsünüz dolayısıyla kasayı götürmenize gerek yok, ekran kartını sökün kutusuna koyun ve garanti işlemi devam ediyorsa garantiyi sağlayan servise teslim edin, Vatan'a verirseniz onlar kendi yollar ama boş yere zaman kaybetmiş olursun. Üstteki arkadaşın dediği gibi olay yazılımsal olabilir. Sürücüleri silip baştan yükleyin öyle deneyin.

Geri
Yukarı