PowerColor HD 7870 PCS+ mı ASUS GTX660 DirectCU II O.C. mi ?

perfrel_2560.gif

660 Ti'ı bile geçiyor. Ayrıca çekirdek hızı ile ekran kartı karşılaştırılmaz.

Artık yeterli kaynak, deliller ortaya çıkmış, kararını vermiş olmalısın. Oyundan oyuna FPS değerleri değişiyor hemen hemen eş değer sunuyor. Ama bahsettiğimiz Ti modeli normal model değil. Bu bağlamda 7870 daha uygun gözüküyor seçeneklerin arasında.

Evet arkadaşlar ben Asus'un O.C. Edition'ından bahsediyorum Ti model değil.

Özetlersem,
PowerColor HD 7870 PCS+ hem fiyat hem performans olarak en uygun olanı ama sorunlu çıkma riski var.
ASUS GTX660 O.C. Servis desteği, kalitesi vs. var ama performansı biraz geride.
Zotac GTX660 Ti'ı da düşünmeye başladım performansı güzel ancak marka hakkında fazla bilgiye sahip değilim.

Sonuç olarak ilk sırada HD7870 PCS+ karar verdim. Eğer sorunlu ürünlerde, kullanıcı yorumlarını takip ederek, bir azalma vs. görürsem alacağım. Ama durum aynı devam ederse sanırım riske atmayıp ASUS veya Zotac alacağım. Zotac'ı araştırmaya devam ediyorum. Teşekkürler yardımlarınız, fikirleriniz, araştırmalarınız için.

Şu an GTX 660 ve HD 7870 tam başa baş performans veriyorlar. Hangisinde ASUS alırsan o öne geçer, GTX 660 ASUS alıp OC yaparsan o öne geçer. Veya Twin Frozr 3 alırsan yine öne geçer. Aynı şey HD 7870 için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı