PowerColor HD6870 Ekran Kartı Kilitlenme Sorunu

serbay52

Hectopat
Merhaba benim ekran kartıyla ilgili bir sorunum var anlayacağınızı düşünüyorum yardımcı olursanız şimdiden çok sevinirim. Şimdi soruna geçeyim direk kartım en küçük online bir oyunda bile 10-15 dk içerisinde ekran kararıyor ve kitleniyor sorun nerede anlayamadım bütün sürümleri driverleri her şey güncel.

directx vs. her şeyi yükledim yapmadığım şey kalmadı ama yine sorun devam etti garantiye gönderdim işlemcisi değişti geri geldi yine aynı şey lütfen yardımcı olur musunuz ? SS de çektim lütfen resme bakarak bir yorumda bulunursanız sevinirim ne yapacağımı bilemez oldum. Artık yeniden gönderdim garantiye şimdi ne olacak bakalım cevap ne gelecek ha bu arada kart sadece yüksek çözünürlükte bu hatayı vermekte diğer çözünürlüklerde herhangi bir sorun olmuyor ama en ufak oyunda bile olmakta sadece yüksek çözünürlükte bu hatayı almaktayım.

Kart: PowerColor HD6870 yardımcı olursanız sevinirim.

İşte Resim: http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/18/4FRCp.jpg

4FRCp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim konuya baktığım da link bozuktu o yüzden bakamadım sadece tahminde bulundum. Tamam 2 seri fark olsun 1 seri fazla söyledik diye sanki adamın sistemi hava uçurduk.
Sistemi havaya uçurmakla bir alakası yok, alakasız bir şey söylediğini ima ettim.
Linke tıkladığında resim zaten görünüyor, sadece foruma URL'Si ile koyamıyorsun o kadar.
Bu bağlamda İmgur.com tercih edilmeli. Resimlerimizi oraya yükleyelim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı