PowerColor R9 280X Nasıldır?

1-Youtubedeki testler değil bütün sitelere gir bak.
2-Titan Z nin hızının R9 295X2 geçemediği için geç çıkdığının, saat hızınlarını yükseltmesi gerektiğini ama soğutma sistemi buna elvermediğini biliyor muydun?

R9 295x2 ile arasindaki fark 5500TL, maksimum attigi fark ise 5FPS'yi gecmiyor. Bos konusma. Nvidia fanboyusun tamam fakat sacma konusuyorsun.
Nvidia dusmani miyiz? Sacmalama. Fazla para verip ayni performansi kim almak ister? Adama 170TL yollarsan, gidip GTX770 alir.

Ben AMD kötü karttır demiyorum. AMD bütçeye uygun kart üretir. Bunu da malzemeden kısarak yapar ve kart daha kısa ömürlü olur.
Bu arda NVİDİA fan boyu falan değilim.

R9 295x2 ile arasindaki fark 5500TL, maksimum attigi fark ise 5FPS'yi gecmiyor. Bos konusma. Nvidia fanboyusun tamam fakat sacma konusuyorsun.
Nvidia dusmani miyiz? Sacmalama. Fazla para verip ayni performansi kim almak ister? Adama 170TL yollarsan, gidip GTX770 alir.
R9 295X2 yi geçemiyor bile.

Nvidia düşmanı değilim hangi model daha çok FPS verip az güç tüketiyorsa o modeli desteklerim siz direk Nvidia hep üstündür derseniz bende burda savunurum AMD yi.

Nvidia fanboyu değilsin? Bunu ben demedim''Nvidia AMD'den hep üstündür'' Hayır çoğu modelde AMD üstündür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı