PowerColor Red Devil limited Edition RX 7800 XT alınır mı?

Satıcı güvenilirse kart güzel modeli güzel yani alınır. Fakat NVIDIA tarafında 16 GB 4070 Ti super modeli beklenebilir tabii fiyatı ne olur bilmiyorum.

Alınır. Ben onların iki modelini kullandım hiç üzmedi. Hele bir ara 5670 almıştım ki adamlar Juniper GPU kullanmışlar. Red Devil serisi ise gayet tutulan üründür.

Satıcı güvenilirse kart güzel modeli güzel yani alınır. Fakat NVIDIA tarafında 16 GB 4070 Ti super modeli beklenebilir tabii fiyatı ne olur bilmiyorum.
Elimde Rx 6750xt modeli var, çoğunlukla cod oynayan biriyim ve 1440p extreme fsr quality ayarlarında 100-140 fps arası değişiyor, geçmesem de olur fakat eski nesil kartların piyasasını gördükçe olurda 7800xt'nin kaderi 3000 serisi gibi abuk subuk bir 2. el piyasasına dönerse diye birazcık korkuyorum. Corsair'in Rm750 modeli var, pcpartpicker'da elimde ki parçalar ile beraber bahsi geçen modeli eklediğim de 522w gözüküyor, yetersiz gelir mi acaba güç kaynağı.

bu iki model de var aklımda, biri limited edition olmayan modeli diğeri zaten sapphire'nin nitro modeli. Aslında çocukluğumdan beri kuzenimle hep sapphire markasının modellerini kullandık o yüzden benim için özel bir yere sahip fakat red devil'ı görünce insanın içi biraz tuhaf oluyor.

Alınır. Ben onların iki modelini kullandım hiç üzmedi. Hele bir ara 5670 almıştım ki adamlar Juniper GPU kullanmışlar. Red Devil serisi ise gayet tutulan üründür.
Alınır. 22K bandında en iyi ekran kartı RX 7800 XT.
Cevapladığınız için teşekkür ederim. 7900XT düşündüm fakat fiyatına karşın pekte memnun olan görmedim daha doğrusu adam gibi testlerini de görmedim. Satıcı hema bilişim adında bir firma belki bileniniz vardır.

Cevapladığınız için teşekkür ederim. 7900XT düşündüm fakat fiyatına karşın pekte memnun olan görmedim daha doğrusu adam gibi testlerini de görmedim. Satıcı hema bilişim adında bir firma belki bileniniz vardır.
RX7800XT peformans olarak RX7900XT'den daha iyi diye biliyorum. Ve 750W gayet yeterli olacaktır.

RX7800XT peformans olarak RX7900XT'den daha iyi diye biliyorum. Ve 750W gayet yeterli olacaktır.
Hocam biraz tuhaf bir durum, 750w yetiyorsa çok iyi olur çünkü tekrardan psu almak istemiyorum. 4000x kasaya sığma problemi yok gözüküyor pcpartpicker'da ama emin olamadım. Boyutlarına bakayım kontrol etmek için
Araştırdım ve derecelendirmesi gayet iyi. Şikayet portalında ise sadece 4 şikayeti var.
Hepsiburada'da puanı da 9.7 amazonda ise bir kaç şikayet var o kadar. Tercih edilebilir stokta sanırım 11 tane gözüküyor almak isteyen arkadaşlar varsa kaçırmaz umarım.

Tekrardan herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı