PowerColor Red Devil RX 6700 XT alınır mı?

Herrteitr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 17000-18000TL civarına bir sistem toplayacağım elimde 10000TL var. Eski kasamın satılmasını bekliyorum. Amazon ve birkaç farklı sitede 8900TL'ye satılıyor bu kart. Bu fiyata daha iyi bir alternatifi ve kartın kronik sorunu var mı diye merak ediyorum.

Red Devil iyi bir seri. Alınır hocam.

Hocam attığınız sisteme baktım elime para geçinceye kadar stoğu kalır mı kalmaz mı kestiremiyorum. Bir kaç parçası içime sinmedi. Baktığım parçaları yazardım ama konu ekran kartı başlığından sapar diye yazmıyorum.

Red Devil iyi bir seri. Alınır hocam.
Biraz araştırma yaptım, soğutmasının ROG Strix modeliyle hemen hemen aynı olduğu söyleniyor. Doğru mudur hocam? Üstelik 6700XT ROG Strix 11000-12000 arası dolaşıyor. Bu fiyata çok iyi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam attığınız sisteme baktım elime para geçinceye kadar stoğu kalır mı kalmaz mı kestiremiyorum. Birkaç parçası içime sinmedi. Baktığım parçaları yazardım ama konu ekran kartı başlığından sapar diye yazmıyorum.

Biraz araştırma yaptım, soğutmasının ROG STRIX modeliyle hemen hemen aynı olduğu söyleniyor. Doğru mudur hocam? Üstelik 6700XT ROG STRIX 11000-12000 arası dolaşıyor. Bu fiyata çok iyi gibi.

Doğrudur Red Devil soğutmada en iyi modellerden biri.

Red Devil dediğiniz gibi ROG serisine yakındır. Güzel bir termal tasarımı var.

Yardımlarınız için teşekkürler, siparişini verdim.
Opera Snapshot_2022-06-30_154706_www.amazon.com.tr.png

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Oyunlar sizi bekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı