PowerColor RX 6400 ekran kartı alınır mı?

Bütçe
2500

Curse1903

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam belli bir bütçem var 2000-2500 arası internette gezerken PowerColor RX6400'e denk geldim. 2300TL idi marka hakkında bilgileriniz nedir? Alırsam sıkıntı çeker miyim?

Nasıl bir sorun yaşayacaksınız ki 2 sene garantili olur her zaman. Nereden satın alacaksınız?

GameGaraj tarafından düşünüyorum canlı destekten ithalatçı firma olduklarını ve garanti tarafında GameGaraj ile iletişime geçmemiz gerektiğini söylediler. PowerColor eski kartlarda görüyordum ama böyle bir kartta sorun yaşar mıyız diye sormak istedim.

GameGaraj tarafından düşünüyorum canlı destekten ithalatçı firma olduklarını ve garanti tarafında GameGaraj ile iletişime geçmemiz gerektiğini söylediler. PowerColor eski kartlarda görüyordum ama böyle bir kartta sorun yaşar mıyız diye sormak istedim.
Hayır yaşamazsınız. 2 sene garantiniz olur, GameGaraj'dan bazı pc parçaları satın almıştım güvenilir bir yer.

Hocam bütçeyi zorlayabilirsen RX 6500 XT çok uygun fiyatlara bulursun bence tavsiye ederim tüm oyunları oynatıyor şu an.

Geri
Yukarı