PowerColor RX 7800XT Red Devil XPG Valor Air kasaya sığar mı?

borsakaplanı35

Picopat
Daha fazla  
Şu anda bu kasada ASUS Dual RTX 4060 Ti 8 GB takılı 7800XT'ye geçmeyi düşünüyorum. 2 fanlı modeller ile 3 fanlılar aynı fiyatta kasama sığacaksa 3 fanlı alacağım. Ben kendim araştırdım kasamın desteklediği GPU uzunluğu bu:
Grafik kartı uzunluk sınırlaması: 335 mm.
305 mm (önceden kurulmuş fanlarla)
Hangisine bakmalıyım 335mm olması için fanları takmamam mı gerekiyor? 332 mm 3 slot yer kapladığı yazıyor kartın kasama uyar mı?

Valor Air biraz dar bir kasa sığmayabilir, sığsa da fazla eğreti durur. Garanti olsun diye çift fanlı al derim. Çift fanlılardan Pulse var sıcaklık sorunu yaşamıyor gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valor Air biraz dar bir kasa sığmayabilir, sığsa da fazla eğreti durur. Garanti olsun diye çift fanlı al derim. Çift fanlılardan Pulse var sıcaklık sorunu yaşamıyor gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bazi büyük ekran kartlarinda anakrta sigsa bile SATA girişlerine engel olabiliyor benimki de öyle DS3H modelinine tam taktıgımda SATA kabloları eziliyor l model SATA kablosuyla kurtardım 6700 XT ekran kartı.

Hocam bu kadar serin çalışması beni şüphelendirdi sahte olabilir mi sıcaklıklar.

Hocam bu kadar serin çalışması beni şüphelendirdi sahte olabilir mi sıcaklıklar.

Sahte değil de çok serin bir ortamda yapılmış olabilir. Şurada kutu açılımı ve Furmark testi var 65 dereceyi görüyor, ki oldukça iyi diyebilirim.

Öndeki fanların bir kısmı çıkarsa ucu ucuna sığıyor gibi.

Geri
Yukarı