PowerLine adaptör önerisi

Ont016

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, fiber 500Mbps 50upload internet kullanıyorum fakat modem odama çok uzak sürekli ping ve kopma sorunları yaşıyorum PowerLine adaptör almaya karar verdim modemim Wi-Fi 6 bir sorun yaşar mıyım hangi PowerLine adaptörü almam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu mesajımı bir çözüm için değil sizden tavsiye almak için yazıyorum. Mesajınızın üzerinden 16 gün geçmiş bir PowerLine adaptör aldınız mı aldıysanız hangi modeli satın aldınız tavsiye eder misiniz? Artıları eksileri nelerdir? Teşekkür ederim.

Merhaba bu mesajımı bir çözüm için değil sizden tavsiye almak için yazıyorum. Mesajınızın üzerinden 16 gün geçmiş bir PowerLine adaptör aldınız mı aldıysanız hangi modeli satın aldınız tavsiye eder misiniz? Artıları eksileri nelerdir? Teşekkür ederim.

Maalesef henüz almadım internet sağlayıcısıyla konuştum gelip modem yeri değiştiricekler inşallah.

Alsaydım bu PowerLine adaptörü almayı düşünüyordum yorumları okuduğumda herkes memnun kalmış ama tabii ki sizde bir araştırın derim.

Geri
Yukarı