Elektronik Powertec 6935016801171 Tr-658 Tıraş Makinesi 475 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Ürünün yorumları iyi, fiyatı da fena değil. Sadece sakal için değil saç ve vücut kulları için de kullanılabileceği yazıyor. Hiçbir makine jilet gibi sıfır alamıyor ama makine ile tıraş olmak daha kolayıma gidiyor benim. Böyle bir ihtiyacınız varsa değerlendirilebilir.

1708786885197.png

Bu aletten 2 tane aldım. İlkini COVID dönemi tıraş makinesi satışı yapan bir berberden aldım. Neredeyse jilet kadar iyi kesim yapıyordu kafa ayarı çok iyiydi. Makineyi sanırsam çocuk 1 kere düşürdü ve yolmaya başladı. Makasta 1 tane bile kesici yamulsa kafa çöp oluyor. Şanslıysanız tekrar kafa alabilirsiniz parçaları satılıyor ancak ara ara kontrol etmeniz gerek parça satışta mı diye. İlla çıkıyor. Beklemediğime ve komple çöpe attığıma pişmanım.

İkinci aldığım makineyi Amazon'dan aldım sanırsam. Kafa ayarı yapılmadan yollanmış. 1-2 günlükmüş gibi sakal kalıyor. Kafa ayarını yapsam da çok iyi çıkacağını sanmıyorum.

Bu arada makine kafanızı sıfıra veya 1 numaraya vurmayacaksanız saç için değil. Ense alırsınız, sakal bıyık düzeltirsiniz kısaltırsınız.

Genital bölgede kullanmayın. Siğil sivilce vs kesebilir, testis torbanızı kesebilir. Eğer genital de kullanacaksanız TR-3200 kullanın. Bu makine kafa ayarlı 2.0mm moduna alıp taraksız genitalde kullanabilirsiniz.

Size naçizane tavsiyem genital bölgenize kullandığınız makineyi yüzünüze kullanmayın ne kadar temizlerseniz temizleyin genitaldeki bir mantarı veya siğili yüzünüze bulaştırma ihtimaliniz var.

Düşürmezseniz 10 yıl hizmet eder size. Bozulursa da pili çok yayın, motoru universal ve satılıyor, kafası satılıyor. Bozulan neyse değişirsiniz.

Son düzenleme:
Yaklaşık 2 senedir bu ürünü kullanıyorum şu anlık şarjı sıkıntılı fakat ürün güzel. Alınabilir.

Ürünün yorumları iyi, fiyatı da fena değil. Sadece sakal için değil saç ve vücut kulları için de kullanılabileceği yazıyor. Hiçbir makine jilet gibi sıfır alamıyor ama makine ile tıraş olmak daha kolayıma gidiyor benim. Böyle bir ihtiyacınız varsa değerlendirilebilir.

Eki Görüntüle 2125148

Marka çin ürünlerine adını basıp satıyor lakin piyasadaki bir çok makineden çok daha iyidir. Ben 858 ve 3200 modelini kullanıyorum ikisinden de çok memnunum. Sıfıra daha yakın kestiği için tr858 i saç traşında, sakal ve geçiş için tr3200 ı kullanıyorum. Tek dezavantajı bazen çok ısınıyor ve sizi yakabiliyor :D Yine de tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı