Powertec TR-3200 vs Powertec TR-6500

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhaba, bu iki model arasında kaldım saç kesimi için. İşimi görecek bir ürün arıyorum, hangisini alacağıma emin olamadim.

Aklımda 3200 almak var ama sizlere danışmak istedim. Amazon üzerinden sipariş sağlayacağım, hangisini önerirsiniz?

TR-3200 kullanıyorum. Kıvırcık sakalımdan ötürü mü bilmiyorum ama sakal traşında az da olsa acıtıyor. Onun dışında harika ama, tavsiye edebilirim.

Merhaba, sakal tıraşım için farklı bir makinem bulunuyor. Saç kesimi için daha çok kullanacağım.
Saç kesimi için oldukça iyi. Enteresan şekilde şarjı da bitmedi, yedek pile geçiş yapmadım henüz. Genelde sakal traşı ve ense ile yanları almak için kullanıyorum. Bir kez de çocuğumun saçını traş etmiştim.

Bu traş makinesi markasını bizim buradaki berber de kullanıyor. Farklı farklı modelleri var onda ama bu modeli bana özellikle tavsiye etmişti. Markaya ön yargım vardı ama epey kaliteli çıktı. Bir diğer güzel yanı ise traş makinesinin içine kıl girmiyor. Normalde her traştan sonra ağzının içini açıp temizlerdim ama bu modelde her açışımda hiçbir şey yapmadan geri kapatıyorum. Sünger gibi bir şeyle önlemişler içine kıl girmesini.

Saç kesimi için oldukça iyi. Enteresan şekilde şarjı da bitmedi, yedek pile geçiş yapmadım henüz. Genelde sakal traşı ve ense ile yanları almak için kullanıyorum. Bir kez de çocuğumun saçını traş etmiştim.

Bu traş makinesi markasını bizim buradaki berber de kullanıyor. Farklı farklı modelleri var onda ama bu modeli bana özellikle tavsiye etmişti. Markaya ön yargım vardı ama epey kaliteli çıktı. Bir diğer güzel yanı ise traş makinesinin içine kıl girmiyor. Normalde her traştan sonra ağzının içini açıp temizlerdim ama bu modelde her açışımda hiçbir şey yapmadan geri kapatıyorum. Sünger gibi bir şeyle önlemişler içine kıl girmesini.
Teşekkür ederim, görüşleriniz için. Tavsiye ettiğiniz doğrultuda TR-3200 alacağım sanırım 🙏

Geri
Yukarı