PoyrazNet! 2 gündür internet yok

dr34m3r

Decapat
Daha fazla  
Geçen ay PoyrazNet 200mbpa geçiş yaptım hem fiyatlardan dolayı hem de hız arttırmak için. Zam dönemine denk geldik 300₺ e çıktı. Neyse tamam dedik ama sürekli kesinti oluyordu. Modem kapat aç yapıyordum. Dün internet gitti, daha da gelmedi. 2 gündür internet yok. Bu durumda ne önerirsiniz? Destek kaydı oluşturdum ama döneceğiz deyip duruyorlar. Binada diğer dairelerde kesinti yok. Başka ISS geçebilme imkanı var mı?

Geçen ay PoyrazNet 200mbpa geçiş yaptım hem fiyatlardan dolayı hem de hız arttırmak için. Zam dönemine denk geldik 300₺ e çıktı. Neyse tamam dedik ama sürekli kesinti oluyordu. Modem kapat aç yapıyordum. Dün internet gitti, daha da gelmedi. 2 gündür internet yok. Bu durumda ne önerirsiniz? Destek kaydı oluşturdum ama döneceğiz deyip duruyorlar. Binada diğer dairelerde kesinti yok. Başka ISS geçebilme imkanı var mı?
Faturanızı ödediniz mi

Eğer taahhütsüz sözleşmede değilseniz maalesef başka ISS'ye geçmeniz zor. Dünya kadar cayma bedeli çıkartırlar.

Fiyat ne olursa olsun Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Turknet, Netspeed, Millenicom, Türksat harici ISS önermiyorum.

Eğer taahhütsüz sözleşmede değilseniz maalesef başka ISS'ye geçmeniz zor. Dünya kadar cayma bedeli çıkartırlar.

Fiyat ne olursa olsun Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, TurkNet, Netspeed, Millenicom, Türksat harici ISS önermiyorum.

Saydığınız ISS dışında da güzel ISS'ler var. Bu biraz şans işi, tamamiyle altyapınızla alakalı.

Fiyatı cazip geldiğinden dolayı ülkenin yarısının haberdar olmadığı ISS'lere geçerseniz sonucu işte. Bunu diyorum çünkü forumda sırf ucuz diye şunu kullanın bunu kullanın diyen çok. Belirli ISS'lerden kopmayın derim.

Faturanızı ödediniz mi
Ödenmemiş fatura yok.
Fiyatı cazip geldiğinden dolayı ülkenin yarısının haberdar olmadığı ISS'lere geçerseniz sonucu işte. Bunu diyorum çünkü forumda sırf ucuz diye şunu kullanın bunu kullanın diyen çok. Belirli ISS'lerden kopmayın derim.
Haklısınız kesinlikle bana da ders oldu. Altyapısı tt fiber pek fark olmaz diye turknet 100mbps den gectim buna. Amacım aslında hızı arttırmaktı yoksa turknetten memnundum.

Vodafone kesinlikle önermiyorum.
O üçlüden Turkcell haricinde Türk Telekom ve Vodafone'u ben de kullanmam. Fakat problem yaşandığında muhattap bulabilmek açısından en bilindik ISS'ler bunlar. Vodafone o üçlüden fiyat olarak en uygunları. Ben şahsen kullandım hiç memnun kalmamıştım fakat sıfır sıkıntı ile Vodafone internet kullanan tanıdıklarım da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı