PoyrazNet deneyimi

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba, kısa zaman önce PoyrazNet'e geçtim. İlk birkaç günde hız, gecikme veya bağlantı problemi yaşamadım. Ama sonra önce hız düşüklüğü sonra da bağlantı problemleri yaşamaya başladım. Müşteri hizmetleri çok zayıf. Arayıp doğrudan ulaşamıyorsunuz ve geç dönülüyor. Şu anda internetim yok ve sadece telesekreter ile kayıt açabildim. İnternetimin neden olmadığı veya hızımın neden düştüğü konusunda da bilgilendirme yapılmadı.

Merhaba, kısa zaman önce PoyrazNet'e geçtim. İlk birkaç günde hız, gecikme veya bağlantı problemi yaşamadım. Ama sonra önce hız düşüklüğü sonra da bağlantı problemleri yaşamaya başladım. Müşteri hizmetleri çok zayıf. Arayıp doğrudan ulaşamıyorsunuz ve geç dönülüyor. Şu anda internetim yok ve sadece telesekreter ile kayıt açabildim. İnternetimin neden olmadığı veya hızımın neden düştüğü konusunda da bilgilendirme yapılmadı.

PoyrazNet ne be kardeşim bilinen firmaları kullanın.

PoyrazNet ne be kardeşim bilinen firmaları kullanın.
Böyle saçma yorum yapma hakkını size kim sunuyor? Yaşadığım deneyimi burada paylaşıyorum ki başka insanlar geçmeyi düşündüğünde fikir sahibi olabilsin.

Bende 2 aydır kullanıyorum. Müşteri hizmetleri yaptığı işten habersiz. Akşam vakitlerinde internet kesintileri oluyor, hiçbir şekilde ulaşım sağlayamıyorsunuz. Genel arıza vs şeklinde bilgilendirmede yapılmıyor.

Şu ana kadar iyi yaptıklarını gördüğüm tek şey erişim engelleri. Kafalarına göre websitelerini engelliyorlar. Bugün ulaşabildiğin servise yarın ulaşamıyorsun. En son hltv yi engellemişler. Destek kaydı açıp soruyorsun. Otomatik sistem cevabı veriyor. Sorununu dinleyen yok.

Bütçenizi az daha zorlayıp başka sağlayıcıya geçin. Ben 3 ay churn yasağının kalkmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı