Poyraznet vs Comnet

Müşteri hizmetleri yok.
Ben sürekli bunu dillendirenleri anlamamaya başladım. Ya gerçekten sorun yaşıyorlar ya da Turknet'in mobil uygulamasını kullanmayı bilmiyorlar. Ben yaklaşık 3-4 senedir Turknet kullanıyorum. Müşteri hizmetlerini destek kaydı açmaya çevirdiklerinden beri dahil hiçbir sıkıntı yaşamadım müşteri hizmetleri hakkında. Ne zaman bir destek kaydı açtıysam eğer mesai saatleri içerisindeyse gün içinde tarafıma telefon ile ulaştılar her seferinde. Siz acaba inadına bunu yapmayıp telefonla arayıp müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıp da sonra bağlanamayınca sinirleniyor musunuz? Yani hiç zor bir şey değil aslında. Destek kaydı oluşturuyorsunuz en fazla 1-2 saat içerisinde telefonla geri dönüş yapıyorlar.

Selam, maalesef bu konulardan uzun süredir uzak kaldım. En son Comnet kullandığımda sorun yaşamıştım, müşteri hizmetlerindeki eleman kendi kafasına göre benim sözleşmemi feshetmişti. Kendilerini düzelttiler mi bir fikrim yok.
Poyraznet hiç kullanmadım. Şu anda aktif olarak TurkNet kullanıyorum, herhangi bir problem olduğunda destek talebi açıyorum hızlı şekilde çözüme kavuşturuyorlar. Bunun dışında daha öncesinde Millenicom kullanmıştım fakat TurkNet kadar iyi bir sağlayıcı bu güne kadar şahsen görmedim.

Comnet pişmanlıktır, 1 ay hizmet verip, internet hızınızı düşürüp yükseltiyorlar, şikayet edince aboneliğinize son verip paranızı yiyorlar. 1 yıllık peşin paramı yediler

Geri
Yukarı