Comnet nasıldır?

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Aktif olarak Netspeed'in eski fiyatıyla 159 TL olan 100/8 paketini güncel olarak 228 TL'ye kullanmaya başlayacağım bu aydan itibaren. Hiçbir sorun yaşamıyorum fakat fiyat bir anda çok fazla arttığı için ev halkı pek fazla sıcak değil artık bu internete. O yüzden daha uygun fiyatlı internetlere bakmaya başladım. En çok karşıma çıkan 3 sağlayıcı var.comnet, PoyrazNet ve GIBIRNet.comnet'i daha öncesinde de duymuştum. Kullananlar genellikle iyi olduğunu söylüyor. Diğer 2 sağlayıcıya göre de sanki daha iyi gibi duruyor. Hız konusunda da çok fazla takıntılı değilim aslında, bilinen iyi bir internet olsun ama 100 Mbps yerine 35 Mbps kullanayım bana yeter. Sizin bu 3 sağlayıcı arasındaki düşünceleriniz nedir, hangisi daha iyidir? Ya da önerdiğiniz başka bir sağlayıcı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Comnet'i 4 aya yakin kullandım. Müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi ticket attığınızda bile en geç 2-3 saate cevap veriyorlar. İnternet hızları da aynen anlaştığımız gibiydi yani bir sorun yoktu. Günün bazı saatlerinde kopma veya yavaşlama sorunu hiç yaşamadım.

Aralık ayından beri Comnet kullanıyorum.comnet kaynaklı hiçbir sorun yaşamadım. Fakat bildiğiniz üzere Telekom altyapısı kullanıyor altyapınızda bir sorun yoksa çok güzel hizmet alırsınız. İsterseniz ilk önce 3 aylık bir deneme alın size kod verebilirim beğenmez iseniz 3 ay sonra başka sağlayıcı denersiniz.

Hocam o saydıklarınız arasında comnet dışındakilere geçmeyin. Ucuz etin yahnisi olmaz. Comnet müşteri hizmetleri konusunda iyidir. Ancak ben TurkNet'e geçmeniz veya netspeed'de kalmanız taraftarıyım.

Hocam o saydıklarınız arasında comnet dışındakilere geçmeyin. Ucuz etin yahnisi olmaz. Comnet müşteri hizmetleri konusunda iyidir. Ancak ben TurkNet'e geçmeniz veya netspeed'de kalmanız taraftarıyım.

Bana kalsa Netspeed'den çıkmam, kalırım ama fiyat konusunda evdekiler memnun değil. O yüzden mecbur değiştirmek zorundayım.

Aralık ayından beri Comnet kullanıyorum.comnet kaynaklı hiçbir sorun yaşamadım. Fakat bildiğiniz üzere Telekom altyapısı kullanıyor altyapınızda bir sorun yoksa çok güzel hizmet alırsınız. İsterseniz ilk önce 3 aylık bir deneme alın size kod verebilirim beğenmez iseniz 3 ay sonra başka sağlayıcı denersiniz.

Teşekkür ederim hocam. Kodunuzu verin isterseniz, muhtemelen bugün geçiş yaparım Comnet'e.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı