Pratik yapmak için kolay TYT matematik soru bankası önerisi

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
TYT matematik çalışmaya başladım ve temelim sıfır. Video ders anlatımlarıyla konulara birer birer çalışıyorum. Konuları dinledikten sonra pratik yapmamı sağlayacak, beni zorlamayacak bir soru bankası arıyorum. Elimde orta-orta üst seviye kaynaklar var. İstediğim soru üzerinde pratik yapmak. Kolay olacak ne önerebilirsiniz?
(Bu arada hedefim 270-280 ham puan yapmak)
Polislik düşünüyorum.

Son düzenleme:
TYT matematik çalışmaya başladım ve temelim sıfır. Video ders anlatımlarıyla konulara birer birer çalışıyorum. Konuları dinledikten sonra pratik yapmamı sağlayacak, beni zorlamayacak bir soru bankası arıyorum. Elimde orta-orta üst seviye kaynaklar var. İstediğim soru üzerinde pratik yapmak. Kolay olacak ne önerebilirsiniz?

Sınava 4 ay kala yeni başladıysanız geçmiş olsun. Hedefiniz ne olursa olsun biraz zor maalesef. Zordan çözmeye başlayın bence. Kolayla uğraşmayın.

Sınava 4 ay kala yeni başladıysanız geçmiş olsun. Hedefiniz ne olursa olsun biraz zor maalesef. Zordan çözmeye başlayın bence. Kolayla uğraşmayın.

Hedefim 270-280 ham puan polislik istiyorum ve sadece TYT çalışacağım. 4 ayın yeteceğini düşünüyorum.

Hocam 9-10 konularını 12. sınıfta çalışmak bence saçmalık. 9-10'da TYT çalışılıp 11-12'de AYT gidilmeliydi bence. Mezuna bırakacaksa onu bilmem.

Bu sene kazanması şart mı?

Öneriniz var mı arkadaşlar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı