Predator Helios 300 3060'lı model 14.249,05 TL

Ramazan Ö

Hectopat
Az da olsa bir indirim söz konusu. Aynı satıcı ama 2. en ucuz yer:

Yakın zamanda bu fiyatta 3060'lı, sağlam kasalı bir laptop bulabileceğinizi düşünmüyorum. T7 v22.1 vardı ama bitti. Tekrar gelmeyebilir, bunun için Monster'ı arayıp sorabilirsiniz. Nitro'nun RAM + depolamasina kanmayın, Helios daha kaliteli. Tek kanal RAM ile gelirse çift kanal yapmanızda fayda var çünkü cihazda MUX yok.
Fiyatı biraz daha düşmüş. 14.249,05 TL olmuş.

Son düzenleme:
RTX 3060 yerine RTX 2070 tercih edilebilir. GameGaraj'ın MSI tipi kasa modelleri çok beğendiğim Laptoplar (3060 ve 2070 için). İncelenebilcek modellerden kesinlikle. GameGaraj bu farkıyla Monster'ı solladığını düşünüyorum.

RTX 3060 yerine RTX 2070 tercih edilebilir. GameGaraj'ın MSI tipi kasa modelleri çok beğendiğim Laptoplar (3060 ve 2070 için). İncelenebilcek modellerden kesinlikle. GameGaraj bu farkıyla Monster'ı solladığını düşünüyorum.
Ekran kartlarının watt değeri düşük onların max-q versiyon. Performans bayağı kısık yani

Ekran kartlarının watt değeri düşük onların max-q versiyon. Performans bayağı kısık yani
2070 modelleri MAX-Q değil performansı kısık değil. 3060'a gelirsek MAX-Q olup en güçlü MAX-Q Modelini kullanmaktalar çokta bir performans kaybı yaşanmayacağını tahmin ediyorum. MAX-P'e göre daha serin çalışması da avantajından biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı