PreDünyam Güvenilir Mi?

Revntron

Hectopat
PreDünyam üzerinden oyun almak istiyorum ama hesap şeklinde veriyorlar. Bu verdikleri hesaplar güvenilir mi? Çokça alışveriş yapmış olan var mı bir de Steam hesabı şeklinde verdikleri oyunları kendi ana hesabımıza hediye olarak gönderebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PreDünyam üzerinden oyun almak istiyorum ama hesap şeklinde veriyorlar. Bu verdikleri hesaplar güvenilir mi? Çokça alışveriş yapmış olan var mı bir de Steam hesabı şeklinde verdikleri oyunları kendi ana hesabımıza hediye olarak gönderebiliyor muyuz?
Niye hesap şeklinde oyun alasanız ki? Ayrıca duymadım daha pratik sitelerden oyun almanızı öneririm.

Predünyam üzerinden oyun almak istiyorum ama hesap şeklinde veriyorlar. Bu verdikleri hesaplar güvenilir mi? Çokça alışveriş yapmış olan var mı bir de Steam hesabı şeklinde verdikleri oyunları kendi ana hesabımıza hediye olarak gönderebiliyor muyuz?

Uczpreyi tavsiye ederim.

Minecraft.net dışında hiç bir siteye güvenmemelisiniz, çünkü 2 gün sonra şifre yanlış hatası alacaksınız. :)
Biliyorum ama bazı sitelerde E postası değişenlerde var onlarda sıknıtı olmuyor ama e postası değişmeyenler var onlar geçici ben almıştım 3 sene gitmişti 6 tl ydi benim dediğim herşeyi değişen premium hesap 70-80 TL arası minecraft çok girmiyorum o yüzden yoksa ondan alıp hiç riske atmam

Yeni konular

Geri
Yukarı