PreHesap.com güvenilir mi?

Ersin Zor

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, ben ucuza Minecraft posta değişim garantili hesap almak istiyorum. PreHesap.com güvenilir mi? 50 TL'ye her şeyi değişen hesap gördüm. Minecraft'ın orijinal sitesinde 200 TL. Güvenilir mi sizce. Alan oldu mu?

Merhaba, ben ucuza Minecraft posta değişim garantili hesap almak istiyorum. PreHesap.com güvenilir mi? 50 TL'ye her şeyi değişen hesap gördüm. Minecraft'ın orijinal sitesinde 200 TL. Güvenilir mi sizce. Alan oldu mu?
Şikayetvar.com verilerine göre güvenli değil. Bir premium 200 TL ise 1 sene bayram harçlığı biriktirip kolayca alabilirsin.

Minecraft.net ten almanızı tavsiye ediyorum o hesabı birkaç kişiye veriliyor bir gün baktığında hesabın şifresi değişmiş olabilir.

Ucuza hesap satan siteler pek güvenilir değil.

50 TL'ye oradan alacağına 200 TL'ye kendin al. Hesap satışı yapan sitelerde garanti yok hesabı site ayarlamıyor kullanıcılar onlara veriyor.

Geri
Yukarı