PreHesap.com güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
Steam grupları üzerinden sürekli olarak paylaşılıyor farklı gruplardan. Örneğin GTA 5'in fiyatı 27 TL. Pek güvenilir gelmedi fakat gruplar sürekli paylaşıyor. Spotify falan çok ucuz.

Çözüm
Arkadaşlar site güvenilir değil plati.ru gibi yabancı sitelerden çalıntı hesap satın alıp üzerine kar koyarak satıyorlar. Bot hesaplara ise yetkili arkadaşlar müdahale ederse sevinirim. (Ip adresleri aynı siteyi övmek için hesap açmışlar)
Adını ilk defa duydum, bu tarz yerler yerine daha güvenilir siteler tercih ederim.
  • G2a
  • Oyunfor
  • GameSatıs
  • Bynogame
  • Durmaplay
Gibi sitelere yönelebilirsiniz.

GTA 5 satın aldım sorunsuz şekilde verildi, destekleri çok hızlı gece 12'den sonra cevap veriyorlar. Ben güvenerek ürün satın alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Siteden daha önce alışveriş yapmadım ve kesinlikle bi bilgim yok. Fakat site bana güvenilir geldi, tabii bilen arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur.

Ben daha önce satın alım yaptım. GTA 5 ve netflix aldım. Sorun çıkmadı. Arkadaşlarıma önerdim, arkadaşım da netflix ve r6 almış. Netflixde sorun çıkmış (ürün bilgileri hatalıymış). Sitenin discord sunucusundan destek talebi açmış. Yeni ürün vermişler. Ben dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum :)

GTA 5 satın aldım sorunsuz şekilde verildi, destekleri çok hızlı gece 12'den sonra cevap veriyorlar. Ben güvenerek ürün satın alıyorum.
Ben daha önce satın alım yaptım. GTA 5 ve netflix aldım. Sorun çıkmadı. Arkadaşlarıma önerdim, arkadaşım da netflix ve r6 almış. Netflixde sorun çıkmış (ürün bilgileri hatalıymış). Sitenin discord sunucusundan destek talebi açmış. Yeni ürün vermişler. Ben dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum :)
Sırf beni bilgilendirmek adına hesap açtığınız için teşekkürler (!) 😑

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı