Premiere Pro 2021 Video'yu hızlandırınca hata veriyor

LerNoply

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xigmatek Elite 1 Mesh Kasa, Xigmatek Odin II PSU, AMD Ryzen 5 5500 İşlemci, Zotac RTX 4060 Ekran Kartı, Lexar 2x8 16GB DDR4 Ram, MSI B450M-A PRO MAX II Ana Kart, MSI M450 500GB M.2 SSD, HGST 1TB HDD.
Premiere Pro'da bir videoyu hızlandırınca aynı ekteki gibi hata veriyor, neden olduğunu bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 1691447231818.png
    1691447231818.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam belirttiği dakika ve saniyede frame bozulmuş. Çektiğimiz bir işin bazı videolarında da frame bozulmaları oluyordu ona yapacak bir şey yok. O kareyi timeline'da kesmen lazım.

Alakasını anlayamadım?
premiere pro'da veya after effects'te caps lock tuşu ön izlemeyi kapatıyor ve bu da hataya neden oluyordu. Ben de hatanın içeriğine bakmadan denesin diye yazmıştım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

premiere pro'da veya after effects'te caps lock tuşu ön izlemeyi kapatıyor ve bu da hataya neden oluyordu. Ben de hatanın içeriğine bakmadan denesin diye yazmıştım
After tamamda Premiere'de caps lockla ilgili söylediğini hiç yaşamadım ilk defa duyuyorum.

Tam belirttiği dakika ve saniyede frame bozulmuş. Çektiğimiz bir işin bazı videolarında da frame bozulmaları oluyordu ona yapacak bir şey yok. O kareyi timeline'da kesmen lazım.

Alakasını anlayamadım?
Belirli bir yeri kesip hızlandırınca da öyle oluyor.

Premiere Pro'da veya After Effects'te Caps Lock tuşu ön izlemeyi kapatıyor ve bu da hataya neden oluyordu. Ben de hatanın içeriğine bakmadan denesin diye yazmıştım.

Video işe yaradı teşekkür ederim nasıl çözüm diye işaretleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı