Premiere Pro bozuk render alıyor

AnilBademci

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ilk defa Premiere Pro kullanışım bu ve bir video hazırladım ve render almak istedim ama render aldıktan sonra eklediğim hiçbir şeyin olmadığını (konuşma müzik videonun üzerine eklediğim fotoğraflar fln) sadece üzerine konuştuğum videonun render aldığını gördüm. Program Premiere Pro 2020 bu arada.

Merhaba, ilk defa Premiere Pro kullanışım bu ve bir video hazırladım ve render almak istedim ama render aldıktan sonra eklediğim hiçbir şeyin olmadığını (konuşma müzik videonun üzerine eklediğim fotoğraflar falan) sadece üzerine konuştuğum videonun render aldığını gördüm. Program Premiere Pro 2020 bu arada.

CTRL-a yapın sonra CTRL-m
Yani edit yaptığınız kısımı seçin.

Merhaba, ilk defa Premiere Pro kullanışım bu ve bir video hazırladım ve render almak istedim ama render aldıktan sonra eklediğim hiçbir şeyin olmadığını (konuşma müzik videonun üzerine eklediğim fotoğraflar fln) sadece üzerine konuştuğum videonun render aldığını gördüm. Program Premiere Pro 2020 bu arada.
Videoyu komple seç, Render alırken aşşağıda efektleri de ekle benzeri ingilizce birşey yazıyor olması lazım onu seçtiğinden emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı