Premiere Pro CC 2015 Türkçe Dil Paketi Nereden İndirilir?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Bende Adobe Premiere Pro CC 2015 var ve ben video düzenlemek istiyorum fakat İngilizcem fazla olmadığı için pek bir şey yapamıyorum. Bunu nasıl Türkçe'ye çevirebilirim? Sony Vegas Pro, Camtasia Studio gibi programları kullanıyorum ama Camtasia çok kısıtlı ve Sony Vegas ise çok karışık geldi bir türlü beceremedim, ben de en iyisi Adobe Premiere ile uğraşayım dedim fakat onun da Türkçe dilini bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Adobe Premiere Pro CC 2015 var ve ben video düzenlemek istiyorum fakat İngilizcem fazla olmadığı için pek bir şey yapamıyorum. Bunu nasıl Türkçe'ye çevirebilirim? Sony Vegas Pro, Camtasia Studio gibi programları kullanıyorum ama Camtasia çok kısıtlı ve Sony Vegas ise çok karışık geldi bir türlü beceremedim, ben de en iyisi Adobe Premiere ile uğraşayım dedim fakat onun da Türkçe dilini bulamadım.
Bana da Premiere Pro çok karışık gelmişti, şuan ise Sony Vegas Pro 12 kullanmaktayım. İlginç bir ikilem. :)
Bu arada Sony Vegas Pro'yu kullanmayı öğrenince hiçbir video karşında duramaz benden söylemesi.

Bana da Premiere Pro çok karışık gelmişti, şuan ise Sony Vegas Pro 12 kullanmaktayım. İlginç bir ikilem. :)
Bu arada Sony Vegas Pro'yu kullanmayı öğrenince hiçbir video karşında duramaz benden söylemesi.

Uğraştım uğraşmadım değil ama yapamadım ve yapamayınca da insan soğuyor hocam.

Uğraştım uğraşmadım değil ama yapamadım ve yapamayınca da insan soğuyor hocam.
Aynı şekilde ben de öğrenmek için SiberKurs izledim ve yine kurcalayabildiğim kadar kurcaladım programı fakat ben de Premiere Pro'yu kullanmayı beceremedim. :D
(Bu arada umarım reklam olmaz kanal ismi verdim yukarıda)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı