Premiere Pro kasıyor

Farklı bir HDD'de değil SSD'de denemen daha doğru olur. Windows 10 bile HDD'de sorun çıkarırken üzerine Premiere Pro'yu da çalıştırmak pek mantıklı değil. Olmadı Premiere Pro'nun farklı bir sürümünü deneyebilirsin.
Farklı bir SSD ile deneme şansım yoktu hocam. Ben de format attım ve sorun düzeldi. Maalesef format dışındaki hiçbir yöntem çalışmadı. Yine de teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

@animloss Konuyu hortlatacağım fakat premier pro hakkında benimde benzer sorunlarım var, sanırım siz anlıyorsunuz, bana yardımcı olma şansınız var mı?

@animloss Konuyu hortlatacağım fakat premier pro hakkında benimde benzer sorunlarım var, sanırım siz anlıyorsunuz, bana yardımcı olma şansınız var mı?
Dostum inanır mısın, yine aynı sorundan müzdaribim ve Google'larken kendi konuma ve attığın yanıta denk geldim. :)
1679920758403.png

Maalesef bir çözümü yok, Premiere Pro tam bir baş belası.

Dostum inanır mısın, yine aynı sorundan müzdaribim ve Google'larken kendi konuma ve attığın yanıta denk geldim. :)
Eki Görüntüle 1716742

Maalesef bir çözümü yok, Premiere Pro tam bir baş belası.
Ya anlamış değilim, bilgisayarım fena sayılmaz, bu halde bile kasıyorsa ne yapayım 60.000 liraya kasa mı toplayayım arkadaş 8 dakikalık bir video düzenlemek için, çok ilginç..

Bu Premiere Pro beni deli edecek. Benimde sistemim gayet iyi ama yok. O kadar efekt olmamasına rağmen fade ya da crop atınca kasıyor çözümü de yok hep boş beleş aynı tür videolar. Ramle alakası yok bu arada 64 GB RAM'im var aynı sıkıntı.

Geri
Yukarı