Premiere Pro render telefonda oynamıyor

Absurtgrafik

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam dostlar. Premiere Pro'da Instagram'a atmak için 500x500 piksel video kurguluyorum fakat render aldıktan sonra telefonda oynamıyor. Sadece sesi çalıyor. Dolayısıyla kalitesini falan göremiyorum. Nasıl çözerim, bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video codec'ini telefonun desteklemiyor olabilir. Render alırken H.264 codec ve 8-bit renk kullanmayı deneyin, tahminimce işe yarayacaktır. Video oynatıcı olarak da MX Player veya MPV Player kullanabilirsiniz.

Telefon da başka bir player kullanmayı deneyin. Render yaparken farklı bir video biçimi kullanın.
Teşekkürler 🤙
Video codec'ini telefonun desteklemiyor olabilir. Render alırken H.264 codec ve 8-bit renk kullanmayı deneyin, tahminimce işe yarayacaktır. Video oynatıcı olarak da MX Player veya MPV Player kullanabilirsiniz.
Aynen alert geliyor codec desteklemiyor diye. Dediklerinizi denedim yine de olmadı. Çok teşekkürler ✌🤙
merhaba dostlar sorunu çözdüm ve size de söylemek istedim.
ben max btright yapıyordum presetlerden youtube 4k seçip en alttan boyutu ayarlıyorum oluyor artık, telefonda ve tüm cihazlarda denedim. sevgiler ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı