Çözüldü Premiere Pro şeffaf filigran nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

taxszd

Centipat
Yer
26.357896, 127.783809
Daha fazla  
Merhaba ben Instagram için video editler yapıp bunları hesabıma yüklüyorum fakat çalınmasın diye filigran koymak istiyorum. Düz bir şekilde ismimi yazıp koyduğumda pek güzel görünmüyor bende bundan dolayı yazacağım yazının arkasında videonun devam etmesini istiyorum daha doğrusu şeffaf bir yazı istiyorum bunu nasıl yaparım?
Örnek:

1681917564578.png

Gördüğünüz gibi tneo yazısı şeffaf.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir şey var sanırım işini görebilir. Denemekte fayda var.
Legacy Title kısmı bende yok.

Hocam sorunumu çözdüm. Önce yazımı yazdım sonra opaklığı %67'ye kadar düşürdüm ve blend mode u overlay yaptım.
Effects Control panelinden "Opacity" azaltarak yapabilirsin.

Hocam aslında tam istediğim öyle değil. Ben yazının içinde videonun oynamasını istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam sorunumu çözdüm. Önce yazımı yazdım sonra opaklığı %67'ye kadar düşürdüm ve blend mode u overlay yaptım.

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam kusura bakmayın kafam yerinde değilken opaklığı düşürdükten sonra multiply ya da overlay yapın demeyi unuttum yazdım sanarak. Çözmenize çok sevindim iyi çalışmalar dilerim. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı