Premiere Pro'da videonun tamamı renderlanmıyor

YılmazSesi

Hectopat
Videonun tamamı renderlanmıyor. Bütün bir video olarak çıkmıyor. Yarısından sonrası renderlanmamış. Sabahtandır dördüncü render alışım. CBR, vbr Pass 1, vbr Pass 2 ne denediysem olmadı. Depolama alanı fazlasıyla var. Yardıma ihtiyacım var.

Timeline üzerinde aşağıda belirttiğim kısım çok önemli. Montajın ne kadar uzun olursa olsun bu yuvarlak içine aldığım iki dik mavi çizgi arasını Render alır.

1646738055637.png

Sağdaki ve soldaki mavi çizgiye videonun başından sonuna fare ile tutarak taşıyabilirsin.

Ayrıca Export ekranında da aşağıdaki gibi olmalı.

1646738223682.png

Burada da videonun tüm alanının beyaz üçgenler arasında olması önemli.

Bazen videonun sadece bir kısmının Render'ı gerektiği için böyle bir ayar var. Ben de sıkça ara Render'lar alıyorum.

Eğer sorununu çözdüyse Çözüm olarak işaretlemen veya raporlaman beni mutlu eder.

Timeline üzerinde aşağıda belirttiğim kısım çok önemli. Montajın ne kadar uzun olursa olsun bu yuvarlak içine aldığım iki dik mavi çizgi arasını Render alır.

Eki Görüntüle 1325767

Sağdaki ve soldaki mavi çizgiye videonun başından sonuna fare ile tutarak taşıyabilirsin.

Ayrıca Export ekranında da aşağıdaki gibi olmalı.

Eki Görüntüle 1325771

Burada da videonun tüm alanının beyaz üçgenler arasında olması önemli.

Bazen videonun sadece bir kısmının Render'ı gerektiği için böyle bir ayar var. Ben de sıkça ara Render'lar alıyorum.

Eğer sorununu çözdüyse Çözüm olarak işaretlemen veya raporlaman beni mutlu eder.
Detaylı cevabınız için teşekkür ederim ancak bu da işe yaramadı. Hem Premiere Pro hem de Media Encoder kullandım ancak sonu. aynı.

Geri
Yukarı