Premium Red Switch klavye önerisi

Bedirhan2485

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, SteelSeries, Razer, HyperX, Logitech tarzı Premium 3K Max fiyat bandında tercihen TKL ve Türkçe red Switch klavye önerilerinizi bekliyorum.

Türkçe karakter olarak seçenek çok fazla olmuyor.

Türkçe karakter kriterini devre dışı bırakırsak önerilerim:

HYPERX Alloy OriginsTM Core PBT Mekanik F Oyuncu Klavyesi Siyah bunu buldum bende şimdi, önerdiklerinde güzel

amazondan steel series kac gunde gelir acaba

@Bedirhan2485 açıkçası klavyeye bakmadan yazabilen biriyseniz ve Türkçe karakter düzeninden vazgeçebilirseniz Apex 9 TKL öneririm. Kendim de çok araştırdım bu bütçede ve şu an Apex 9 kargoda geliyor. Diğerlerine nazaran fiyat, kalite, Switch anlamında daha iyi geldi bana. HyperX'de sizi üzmez bu arada.

Ekleme: Amazon üzerinden sipariş ettim. Ürün Kocaeli'den yola çıktı. Ben Erzurum'da yaşadığım için bir iki gün uzun sürecektir teslimat ama çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorum.

@Bedirhan2485 açıkçası klavyeye bakmadan yazabilen biriyseniz ve Türkçe karakter düzeninden vazgeçebilirseniz Apex 9 TKL öneririm. Kendim de çok araştırdım bu bütçede ve şu an Apex 9 kargoda geliyor. Diğerlerine nazaran fiyat, kalite, Switch anlamında daha iyi geldi bana. HyperX'de sizi üzmez bu arada.

Ekleme: Amazon üzerinden sipariş ettim. Ürün Kocaeli'den yola çıktı. Ben Erzurum'da yaşadığım için bir iki gün uzun sürecektir teslimat ama çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorum.
Aaa ürün kocaelinden mi gelicek ben ıstanbulda oturuyorum banada 1-2 güne gelir o zaman, ben bakmadan yazıyorum ama şunu öğrendim ing klavye olsa bile pcde türkçe klavye ayarı yaptıgında klavyeyi normal türkçe olarak kullanabilinirmiş doğru mudur

Prime ile satın alırsanız 1-2 gün içinde teslim edilir.
Prime teslimat seçeneğinizi belirleyin:
ÜCRETSİZ Ekspres Teslimat - Yarın, 10 Şubat Cuma böyle yazıyor yanı yarın mı teslım edılecek ürün bana

Geri
Yukarı